Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A lányok is olyan izgatónak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok is olyan izgatónak találják ha két fiú szexel, mint a fiúk a leszbi csajokat?

Figyelt kérdés

Én például pasiként kevés izgatóbb dolgot tartok számon, mint amikor két gyönyörű lány kényezteti egymást.

Szerintem ezzel nem vagyok egyedül, de valyon így vannak-e ezzel a lányok is?

Szívesen várom a válaszokat!!


2008. márc. 30. 21:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
11%
Szia! Én csaj vagyok,és szerintem nem tarják se izgatónak se jónak. Én legalábbis tökön rugnám az ilyeneket.de viszont ha már két csajszi csinálja sz már nagyon jó:) tapasztalat. néhány csaj azért csinálja mert divat, vagy kiváncsi,és izgat néhány fiut.De a pasik..........? hagyjuk.Azok buzik azért csinálják
2008. márc. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Érdekes kérdés, de a két pasi sztori nem ugyanaz, mint két lány.A lányokat izgatónak, a pasikat undoritónak találják általában. Bár érdekes kérdés, h miből alakult ez ki. (többen mondták, h mert a női test szép, kettő még szebb) szerintem azért egy pasié is tud jó lenni :)

Mondjuk az előző hozzászólást nem értem. Attól még mindkettőm MELEG. A pasik buzik, a csajoknál meg nomrális?

Szerintem akkor vagy mindkettőt itéljük el, vagy egyiket se szidjuk.

2008. márc. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
És a csajok nem "BUZIK" akkor? Vagy ők akkor miért csinálják?
2008. márc. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok és egyáltalán nem tartom undorítónak, ha 2 szép testű férfi van egymással, sőt..!!!
2008. márc. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
BAromira nem!!!! Undorító, visszataszító, hányingerkeltő és beteges! Biztos nem hagynám, hogy egy olyan pasi hozzámérjen, aki előtte más farkával játszott. Bocs, ha durván fejeztem ki magam, de legalább világos voltam.
2008. márc. 31. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

nekem már több olyan barátnőm is volt, akinek pedzegette a fantáziáját erősen a dolog.

A két lány viszont engem csak élőben hoz izgalomba, filmen, képen leginkább unalmas (na jó, vannak kivételek)

2008. márc. 31. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én mindkettőt undorítónak tartom, a lány-lány és a fiú-fiú felállást is! Nekem ez nem normális! Én inkább maradok a lány-fiú párnál!
2008. márc. 31. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszaitokat, nekem mimdegyik hozzászólás nagyon hasznos volt!!

A durva szavakat elnézem!

Szerintem válaszaitok híven tükrözi azt hogy nem vagyunk egyformák! (és ez így jó)

Szerintem a szexualitás nagyon érdekes és változatos téma , és aki azt mondja hogy egyhangú az nem mond igazat!

2008. márc. 31. 16:47
 9/12 anonim válasza:
sztem egyszerűen gusztustalan!!!!!!!!!!!!! fúúúj végülis én a lányoknál is annak tartom de a fiúknál méginkább!!! aki ezt kérdezte beteg sztem :( hmmm.... ez a kérdés
2008. ápr. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Egy 17 éves srác vagyok és nem érzem magam betegnek mert rákérdeztem egy olyan dologra amit fiú léttemre nem tudhatok!

Én gerjedek a leszbi szexre és sztem nem kéne ezért bocsánatot kérnem!! (sajnálom ha kicsit szívenütött v.kit)

2008. ápr. 4. 16:40
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!