Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen érzés visszatartani a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés visszatartani a magömlést? (lehet ilyet egyáltalán? )

Figyelt kérdés
Lány vagyok, még nem voltam együtt a barátommal (mással sem. Pettingeltünk a barátommal és kézzel csináltam neki és mikor úgy érezte, hogy magömlése lesz, félrehúzódott kicsit tőlem és így nem történt semmi... Ez többször is előfordult. Nem rossz ez neki? Nyilván, hogy nem akarja összekoszolni mondjuk az ágyneműt, de azért csak jobb lenne neki ha elmenne, nem? Nem értem. Korábban 2x előfordult, hogy a kisgatyájában sült el, de most nem volt rajta... Van valakinek hasonló tapasztalata? Vagy ötlet, hogy miért csinálja ezt?
2008. márc. 31. 15:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hmmm...ez igen érdekes, sztem vagy nem mer elötted elmenni, vagy foggalmam sincs...ezt mindenképp beszéld meg vele, dehát baj ebböl nincs :) nyugi
2008. márc. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is lány vagyok. Nekem egyszer a barátom mondta, hogy nem tudom milyen rossz húzni, amikor már ott van.

Lányként is elég rossz, ha az orgazmus közelében vagyok, és abbahagyják és nem megyek el.

Szerintem fiúként rosszabb is lehet. Mondd meg neki, hogy nem baj, ha elmegy. Lehet úgy nem fogja majd vissza magát.

2008. márc. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Vissza lehet tartani igen!!Nekem a barátom vissza szokta időnként tartani,hogy ne legyen minden csupa ondó.

Egyszerűen befeszíti a hasizmát,és így vagy egyáltalán,vagy csak egy kicsi jön.

Nem rossz érzés azt mondta...

Üdv.:C@lypso

2008. ápr. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
az en baratom is ezt csinalta a multkor... en ugy lattam rajta h elvezi... o azt mondta nem akart 'mess'-t csinalni... mondtam h buta mert ki lehet mosni az agynemut nem gond...
2008. ápr. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kínában van ennek nagy hagyománya. Ha gyakorlott, tudja hogyan kell, akkor semmi gond. A szex élményét is lehet így fokozni. De ha csak simán abbahagyjátok, az nem szerencsés.

Szerintem szépen takard be magatokat előtte, esetleg tegyél alá jó nagy törölközőt is... hogy ne zavarja a helyzet (kukucskálni lehet, ha nem zavarja :-) de elsőre inkább ne). És mondd meg neki, hogy téged se zavar, ha "elengedi" magát. És persze utána rögtön se pattanj fel rendet rakni, és ne törölgesd magad látványosan, ha eltalálna :-) - szorítsd magadhoz, vagy simogasd finoman... de utána már ne izgatóan, hanem nyugtatóan. Nagyon sok fiú szereti.

A védekezésről se feledkezz meg (ha rajtad marad a nadrág, az már elég).

Ha utána szeretnél te is levetkőzni, akkor előtte persze szappanos mosdás... mindenhol, ahol nyoma maradhatott.

2008. ápr. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
fogj egy ollót és nyissz-nyassz 100%-ban működik
2009. aug. 2. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!