Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátom kérdezte hogy szüz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom kérdezte hogy szüz vagyok-e még, és én montam hogy nem és azt monta hgy anak örül (hogy nem vok szüz)ez mért monta? csak azt akarja?

Figyelt kérdés
2008. márc. 31. 17:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem mindenki szeret első lenni (pl. én sem).

Egyrészről felelősség, ami némileg nyomasztja az embert, másrész meg még macerás is.

Az is igaz, hogy egy lány, aki már korábban lefeküdt valakivel talán kicsit hamarabb adja be a derekát jó értelemben. Nincs benne annyi görcs.

Mindenki azt akarja, hogy csak-e, azt meg ennyiből nem lehet leszűrni.

2008. márc. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Van olyan lány, akivel szó szerint szenvedés ez első. Nagyon szűk, meg más dolgok miatt.

Nem kell megijedni, ez nem jelenti azt, hogy ne akarna, vagy csak a szexet. Ha nem akarod, hogy kiderüljön, te is megoldhatod. De a hazugság mondjuk nem hiszem, hogy segit.

2008. márc. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem azért kérdezte, hogy tudja, "mihez tartsa magát"...van akinek fontos, van akinek nem...én speciel fontosnak tartom, s szerintem nem "nyűg" az egy fiúnak...illetve annak nem nyűg aki szereti a barátnőjét, és nem "csak azt" akarja...
2008. márc. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
a monta = az helyesen mondta. D betü
2008. márc. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én fiú vagyok, több lánnyal is voltam már akik nem voltak szüzek.

Mostani barátnőm szűz volt..és azért kérdeztem meg, hogy mennyiore legyek hozzá gyengéd, ugyanis ez sokat számít!Több pettting/előjáték szükséges hozzá, figyelmesebbnek kell lenni.Maga a tudat is benned van ,hogy milesz ha fájni fog neki és elmegy a kedve az egésztől!A srác lehet épp azért örült neki, mert nem kell testi fájdalmat okoznia neked!

2008. ápr. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Teljesen másképp kell viselkedni egy szűz lánnyal, és teljesen másra is kell számítani tőle.

Egy gyakorlott lány lehet, hogy elaludna attól a bánásmódtól, amit egy szűz megkíván ahhoz, hogy szép emlék legyen utána. Na persze vannak kivételek...


Egyébként tényleg sok oka lehet, hogy örült. Ahhoz, hogy megtudd, szervezz vele sok közös programot (ahol nem csak "azt" csináljátok). Ott elég jól kiderül, hogy mit szeretne tőled, és mennyire illetek össze.

2008. ápr. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!