Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit érez egy fiu az ovszeres...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érez egy fiu az ovszeres aktus során?

Figyelt kérdés
16 vagyok és szeretnék lefeküdni a párommal, viszont nem szedek fogamzásgátlót és nem tudom h a pasim mit érez majd a gumival(ban). ő is fogja ugyanugy élvezni mint én??
2008. márc. 31. 19:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Lány létemre annyit tudok mondani, hogy biztos nem olyan jó neki, mint anélkül, de úgy talán tovább birja. És kettőtök közül neki még igy is tuti, hogy lesz orgazmusa, úgyhogy én nem aggódnék. :)

Bár sok pasi valahogy nem is képes óvszerrel szexelni.

2008. márc. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
szerintem is jobban tetszene nekik óvszer nélkül,bár nemtudom mivel énis lány vagyok :D de az én barátom nem panaszkodott,h nem élvezné így.nem hiszem,h aggódnod kellene emiatt :) beszéljétek meg a barátoddal
2008. márc. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
azt szokták mondani, hogy olyan gumiban szexelni, mint gázmaszkban ibolyát szagolni vagy zokniban lábat mosni.
2008. márc. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Naa, azért nem olyan rossz az. Tény, hogy gumi nélkül eszméletlen jó, de azért nem olyan hű, de rossz gumival. Szerintem fő a biztonság, és ha ennyit kell tenni, hogy felhúzom a gumit, akkor én megteszem. Nem ettl fog függeni feltétlenül az orgazmusom milyesége.
2008. márc. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Amikor gumival védekeztük a párommal, én konkrétan semmit sem éreztem, ő pedig nem tudott elélvezni sem! Úgyhogy igenis nagy különbség van a kettő között!
2008. ápr. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%

Ehm!Az elöttem hozzászólóhoz!Az hogy te nem éreztél semmit mert gumival csináltátok hülyeség!Neked aztán olyan mind1 ,hogy a pasid gumiba van vagy nem....de viszont nekünk....néhány gumiba egíszerüen élvezni sem lehet!Pl ami mult héten volt az ugy szoritott, hogy semmit nem éreztem!

Tegnap kiprobáltunk egy másikfajtát és valóban..mintha rajtam se lett volna!Nem akarok teljes márkaneveket irni ezért röviditek:

L. St . Ultra Thin

2008. ápr. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia én lány létemre nem megyek el szex közben gumival mert nem élvezem lehet hülyénhangzik de sokkal másabb ha érzed hogy ő van benend és nem egy gumi!! A pasim élvezni élvezi de amióta áttértünk fogamzásgátlóra sokkal jobbna élvezi ő is
2008. ápr. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
67%
Ugyanazt, amit óveszer nélkül, azzal a különbséggel, hogy a végén nem fog "összekenni"
2008. ápr. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha már régóta együtt vagytok, ő tiszta, egészséges - te meg nem vagy szűz, akkor megpróbálhatod a pesszáriumot (zselével). Ha most szűz vagy, akkor is használhatod már a 2. alkalommal. Előnye, hogy sokáig benn maradhat (benn is kell hagyni, legalább 8 órát az aktus után), és közben nem nagyon zavar - hátránya, hogy azért egy kicsit vigyázni kell (amikor behelyezed, utána az elsőnél), és nem mindig könnyű kiimádkozni. Különösen, ha közben a fiú jól a helyére is illesztette :-)

Az orvos segíthet, hogy mekkora kell neked, és hogyan tudod betenni, kivenni - de, ha átlagos méretű vagy, fiatalon valószínű, hogy a legkisebb.


A fiú különben sok mindent érezhet az óvszerrel kapcsolatban, ami neki lelombozó lehet. Bár van, aki jól bírja... Ha szűz vagy, nem is nagyon ajánlott elsőre az óvszer.

2008. ápr. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan megnézheted mit érez egy pasi!!! Vegyél fel gázmaszkot, és szagolgass virágokat! ;) Szerintem egyáltalán nem túlzás a hasonlat!
2009. márc. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!