Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért szexelnek az olyanok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szexelnek az olyanok, akik nincsenek tisztában a veszélyeivel?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok,s már nem szűz.Szerelemben történt,semmi extrém 3asban meg hasonlók.Azóta is együtt vagyunk a barátommal.Egyre több kérdést tesznek fel itt az oldalon,hogy nem volt orgazmusuk,akkor lehet-e terhes a lány,meg nem ment el és nem védekeztek,medencében csinálta 3 fiúval ráadásul szűz volt még stb.

Ha nincsenek tisztában ilyen alapvető dolgokkal,akkor minek szexelnek?Azért ilyen nagy a szám,mert bár fiatal vagyok,SOHA-DE SOHA NEM CSINÁLNÉK ILYET!Félek a terhességtől,szóval mindent megteszek,hogy ne legyek állapotos!A szexben egymásra figyelünk,és nem arra,hogy a saját vágyainkat kielégítsük aztán kalap.

Nem akarok evvel senkit sem megbántani,de annyira zavar,hogy tudatlanok és mégis szexelnek!

Utána lehet nézni neten,könyvtárban könyvekben,vagy akárhol a dolgoknak.

Nem tudom...én mielött megtörtént volna az első szexuális kapcsolatom,elötte pettingeltünk,tanultunk netről,idősebb barátoktól/barátnőktől,hogy ha baj van,tudjuk,mit kell tennünk.Ha igazán SOS helyzetbe kerülnénk.-és nem úgy mentünk neki,hogy "csak" járjunk és szeretkezzünk,hanem komolyan,hosszú távra,amit azóta is tartunk.Miért ilyen felelőtlen sok,velem egy idős fiú és lány???


2008. ápr. 1. 22:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én sem értem.Talán azt hiszik,ettől "nagyobbak" lesznek.
2008. ápr. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igaza van az első hozzászólónak,csak még annyit hozzá,hogy a mai fiatalok nincsenek felvilágosítva semmiről,mindent a haveroktól,netről tudnak meg,mert a szülőtől ilyet ciki kérdezni.Mit sem tudnak a betegségekről...Akik itt ilyen kérdéseket tesznek fel,mint amit te is írtál,azokról látszik,hogy mit sem tudnak róla. Csak csinálják,mert ugye ciki ha valaki szűz..Ezek a mai fiatalok,tisztelet neked a kivételnek
2008. ápr. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Sajnos a szex egy olyan téma, hogy látatlanban nem lehet megtanulni. Hiába papolnak neked arról, hogy ilyen meg olyan lesz, amíg nem próbáltad, nem fogod megérteni. Legalábbis én nagyon sokat tanultam azóta, hogy először szexeltem, és ezzel gondolom sokan így vagyunk.

Beszélhetünk arról előre, hogy ondósejtek így meg úgy, egy megfoghatatlan dolog, mi történik az ember (a nő) belsejében, hogyan fogan meg egy magzat. Ezek láthatatlan, ezért nehezebben felfogható dolgok. Ráadásul a teherbeesés misztériumát tovább növeli, hogy nem egy kiszámítható dolog, minden szervezet máshogy reagál le dolgokat. Legyél türelmes ezekkel az emberekkel, mert lehet hogy pont az fog segíteni rajtuk a szex világának teljes megértésében, hogy mit válaszolsz nekik.

2008. ápr. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A világ is megváltozott, nekem 14 évesen még eszembe sem jutott, hogy valakivel le kéne feküdnöm. Hova kell sietni?
2008. ápr. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Bosszantó hogy a legtöbb fiatal (tisztelet a kivételnek!), felelőtlen a szexel kapcsolatban. Azt hiszik, hogy ettől felnőttek lesznek, vagy mit tudom én! Védekezés nélkül szexelnek, mert azt hiszik, hogy "velem az úgysem történhet meg, hogy teherbeessek". Oldalakat lehetne írni, hogy miket művelnek (tágítás, 3-4 fiúval elveszíteni a szüzességet, stb...), de én már nem bosszantom magam ezen!
2008. ápr. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
59%

a kérdésben a válasz.

ha tisztában lennének a veszélyeivel talán nem tennék, mivel nincsenek teszik. ennyi.

2008. ápr. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem hozzászólókkal! Én is 15 vagyok és még nem vesztettem el, de nem is akarom. Szinte az osztályban már minden lány elvesztette csak én nem és szinte mindig kiközösítenek, merthogy én sose sminkelem magam (nem is tartom magamat rondának smink nélkül és mások se) nem sz*ptam végig a fél sulit, nem vesztettem el 13 évesen és ehhez hasonlók. Én szerintem még van időm ezzel és másoknak is. Minden be fog következni 1x akár tetszik akár nem (sztem). A védekezésről ne is beszéljünk. Mindenki azzal dicskeszik, h ő "jaaaj én már 15 x dugtam gumi nélkül" <-- ezek engem annyira feltudnak idegesíteni, mert azt hiszik, h ettől nagylányok lesznek pedig nem! De hát ez van. A mai világban már ez a trendi!
2008. ápr. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Ez igaz, egyet értek az előttem lévőkkel. Az én barátom is szeretné már, de úgy érzem, nem vok felkészülve...Ő megért emgem, ez az igazi szerelem, nem pedig az, amit te is írtál...

Ezen én is sokat gondolkodtam...sokan tisztában vannak már a veszélyekkel, de szeretik a kockázatot, a veszélyeket, átlépni a határokat... talán ezért, de én se tok pontos választ adni...

2008. ápr. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyszerű: Nagylánynak vagy nagyfiúnak akarnak tűnni. Tök mind1, h fáj vagy szar a lényeg, hogy meglegyen többször is és eltudja mondani a világak, hogy ő átesett ezen és ettől nagynak érzi magát pedig fogalma sincs a mai fiatalságnak arról, hogy milyen az élet most.Milyen betegségek vannak és stb.
2008. ápr. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Teljesen egyetértek mindenkivel!!!Én azért vesztettem el közel 14 évesen(1 hónappal szülinapom elött),mert szerettem a barátomat,és mert felkészültnek éreztem magam hozzá mentálisan fizikailag mindenhogy.Sokan csak ki akarják próbálni,és azt hiszik,hogy "tényleg ettől lesznek nagyok"!

Egyik ismerősöm egy oylan fiúval veszítette el,aki már az osztályban 5 lánytól vette el a szüzességét.Persze mindet dobta,a bnőmet is.Én pedig megkérdeztem tőle,hogy mégis miért feküdt le vele,ha elötte már 4 lányt kidobott szex után?Aztondta azért,mert "ő is be akart álnni a NAGYOK csapatába".Presztizs kérdése volt...sztem ez undorító!!!

2008. ápr. 2. 19:46
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!