Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátom miután megujjazott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom miután megujjazott fájt... de miért?

Figyelt kérdés
Amikor elkezdi 1 ujjal csinálni lassan tök jó meg minden. Elkezd gyorsítani amit mellesleg élvezek,de mihelyt begyorsít egyből összerándulnak az izmaim. Miért? 2-3 ilyen alkalom után..(magyarul kis pár perces pihenők után) újra elkezdi csinálni és már fáj... 2 ujjról nem is beszélve. Pedig jól csinálja. Inkább ott a hüvelybemenetnél szokott fájni és egy picikét bejjebb... miért?? segítsetek:( talán kéne síkosító? Többszöri alkalommal is előfordul ez:(
2008. ápr. 5. 19:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem vagy esetleg szűz?
2008. ápr. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de igen... ezt elfelejtettem írni, de nem ez az első ujjazás. mondjuk a többinél is fájt
2008. ápr. 5. 19:55
 3/10 anonim ***** válasza:
ahogy kivettem Te még szűz vagy sztem. Én nem vagyok már szűz, de szokott fájni néha, de ezt le szoktam gyűrni és inkább élvezem, az meg, hogy "összerándulsz" az sztem azért van, mert élvezed:) vagy nem?:)
2008. ápr. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
élvezni élvezem, de fájni akkor is fáj... :S de szerintem ez nem olyan megszokott fájdalom, mert ez még utánna is fáj 3-4 napig a bemenet, mondjuk amikor megdörzsölöm vagy hozzáérek pl: fürdésnél... remélem értitek..
2008. ápr. 5. 20:40
 5/10 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy fertőzésed van? Mennyi idős vagy?(bocsi) vagy a barátod nem tiszta kézzel ért hozzád? (második hozzászóló voltam)
2008. ápr. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nem rég kezeltettem ki magam és már semmi bajom. ő meg megszokta mosni a kezét többször is. nem lehet, hogy nem vagyok elég nedves és nem igazán "fér" be?
2008. ápr. 5. 21:14
 7/10 A kérdező kommentje:
amúgy 16 vok
2008. ápr. 5. 22:46
 8/10 anonim ***** válasza:
hát, ha tényleg már semmi bajod, akkor nem értem. Nem vagy esetleg feszült? Lehet az is, hogy nem vagy elég nedves
2008. ápr. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Próbáljatok meg használni valamilyen sikosítót. Nagyon egyszerű beszerezni a SÁBA sikosítóját, azt hiszem még a Tescoban is kapható.
2008. ápr. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
okés köszi
2008. ápr. 6. 12:36




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!