Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mennyibe szokot általában...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibe szokot általában kerülni a fitymafék mütét? (több lent)

Figyelt kérdés
érdekelne hogy mennyibe kerül egyik ismerösöm azt mondta hogy ingyenes és arra gondoltam másokat is megkérdezek és melyik a legjobb orvos akit ajánlotok vagyis urologus.
2012. febr. 6. 10:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom, hogy ingyenes. Azonban ha nem teljes a letapadás, akkor tudtommal nem műtik, vagy vmi ilyesmi rémlik kisgyerekeknél. Felnőtt korban nem tudom pontosan hogy van. Az viszont biztos, hogy ingyenes. Csak hát sokan nem mernek elmenni a dokihoz, pedig nem érdemes halogatni, mert fokozott az esélye egy gyulladásnak, stb.
2012. febr. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 kovpet ***** válasza:
Ha van tb-d, akkor nem kell fizetned az egészségügyért. Hivatalosan...
2012. febr. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen műtétem. Ingyenes. Én magánrendelőbe mentem a problémámmal ott 5000 Ft-ért megvizsgált, majd be kellett mennem a kórházba ahol megcsinálta. Ha a kórházba mész az urológiára úgy valószínűleg kicsit hosszadalmasabb, valamint nem biztos hogy a legjobb orvost kapod meg.
2012. febr. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
oké köszönöm.majd megnézem eleinte nyára tettem volna de ha ingyenes akkor már lehet hogy ebben a honapban megnézetem.
2012. febr. 6. 14:03




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!