Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy visszaszűkülök?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy visszaszűkülök?

Figyelt kérdés
elnézést kérek előre, ha felháborítóan retardált a kérdésem, de az a problémám, hogy kb 1-2 hónapja veszíthettem el a szüzességem, viszont minden alkalommal fáj az elején, de utána enyhül és végül hozzászokok. utána este fürdésnél meg sem tudom mosni annyira fáj, és akkor már egyetlen ujjam se fér be. legutóbbi alkalomnál pedig szinte ömlött belőlem a vér, és már komolyan nem értem mi van...:D szoktam nézni tükörben, és sztem még mindig nem szakadt el rendesen a hártyám..
2012. febr. 6. 22:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Más baj lehet ott.
2012. febr. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és mégis mi...?:D
2012. febr. 6. 22:23
 3/5 anonim ***** válasza:

a hártya nem nő vissza, de a járat mindig visszaáll alapállapotba, vagyis mindig visszaszűkül

aktus előtt mindig óvatosan kezdjetek és legyél mindig rendesen felizgulva, könnyebben kitágulsz

2012. febr. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Háááát, nekem is ez volt, mikor elvesztettem a szüzességem, csak vérzés nélkül, de sztem sokan így vagyunk ezzel, h mindig fáj az elején, mindig fáj, aztán egyre kevésbé, és a végén már nem fog semennyire, sztem elmúlik 1-2 hónap múlva, ha nem, akkor tényleg vmi gond lehet---> nőgyógyász! De sztem nem kell izgulnod :)
2012. febr. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia.

Nos szerváljatok be síkosítót, hogy könyebb legyen a dolog.

A nagymértékű vérzés miatt én elmennék egy Nőgyógyászhoz.:)

2012. febr. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!