Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk szerintetek is feltűnőbb/...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk szerintetek is feltűnőbb/szebb egy kék szem mint pl. egy barna?

Figyelt kérdés
Mert én kék szemű vagyok és elég sokan szemeznek velem s megfordult már a fejemben hogy csak a szemem miatt néznek.Kb olyan szemem van mint a Valóvilágból a Diának.
2012. febr. 6. 23:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Háát! Nekem pont a barna a gyengém! Ha meg olyan sötét hogy a pupillát sem látni, azért egyenesen meg vagyok veszve!
2012. febr. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Kék szem és kék szem között is van különbség.
2012. febr. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. A lényege, hogy elsősorban milyen a nő tekintete; incselkedő, vad, szenvedélyes,mély, sejtelmes, ragyogó, stb. stb. Sokkal több múlik a kisugárzáson, mint magán a szemszínen. Persze egy gyönyörű kék szem valóban vonza a tekintetet, de az én zöld szememmel is ugyanezt eltudom érni, mint te a kék szemeddel.
2012. febr. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Mivel kb 5 csajból 4 barna szemű, igen. Talán lehet azt mondani, hogy a kék feltűnőbb. De ha én szemezek valakivel, akkor pont leszarom a szeme színét, felőlem lehet az egyik kék a másik meg zöld, mert nem érdekel, Ha már szemezek vele, azt okkal teszem, pl előtte már végigmértem és valahogy kontaktust kell vele teremteni.
2012. febr. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Macs1209 ***** válasza:
50%

A kék szem visszavezethető a vérfertőzésre, az eredeti emberi szem barna (genetika, tudomány).


Mégis néha szebbnek látjuk :)

2012. febr. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

nekem a barna tetszik :)

talán mert nekem is barna a szemem :D

egyébként én barna szemű emberen kívül mást nem szoktam látni

egy tanárnőmnek volt kék szeme, egy osztálytársamnak szürke és egy ismerősöm ismerősének (akivel egyszer találkoztam) zöld

amúgy nem is nézem az emberek szeme színét :D

2012. febr. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nekem a meleg tekintet tetszik.


Egyszer láttam egy ezüst szemű lányt a strandon.... aztán arra járt egy pasas akinek ugynaolyan ezüst (!) színű szeme volt... mondom ez a maga lánya volt, igen honnan tudtam......

2012. febr. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ki az a Dia?
2012. febr. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

azt hiszem ő

[link]

2012. febr. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ezer és egy oka van, hogy miért tetszik egy lány és bár nekem általában a gyengém a barna szem, ez öngamában édes kevés, náalm inkább az arc egésze számít, ha van benned valami báj, akkor lehet neked akár barna, zöld szemed is, akkor is nézni foglak, főleg, ha még emellett nőies, formás alakod is van.


22/F

2012. febr. 7. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!