Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A sexben miért nem jó elsőnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A sexben miért nem jó elsőnek lenni? Milyen előnyei és hátrányai vannak?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel nyárra tervezzük és csak tudni szeretném hogy mit az elnyök és hátrányok. Én leszek az első és nagyon szeretjük egymást.
2008. ápr. 6. 11:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az elsőség a lényeg, hanem az, hogy valóban azzal a személlyel akard, akivel megtörténik. Lehet az első is nagyon rossz, mert igazából nem is akarják, és e miatt emlékezetes, de lehet nagyon felemelő és "finom", ami pont azért marad örök emlék.Aztán az sem biztos, hogy amikor már sokadszorra vagytok együtt, akkor mindig jó, és tökéletes.
2008. ápr. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Nyárra tervezitek? Az jó, hogy nem rögtön, de azt miért kell ennyire tervezni. Bocs, nem baj, csak nekem furcsa.
2008. ápr. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jó, hogy tervezitek, beszélgessetek róla és legfőképpen arról, hogy mivel, hogyan fogtok védekezni!
2008. ápr. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem kenyes dolog errol beszelgetni,ha mindketten tudjatok hogy tenyleg,akarjatok akkor hajra...nem fog rosszul elsulni.
2008. ápr. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elony:ha mind2en elmentem,az szuper,mert eletrevalo emlek lesz,mert elso es jo volt...De a hatrany,hogy elsonek lehet nem ugy fog elsuni ahogyan elkepzeltetek,de egy 2-3probalkozas utan szuper lesz...Akarhogy nezzuk inkabb alonye van..MERT HA SZERETITEK EGYMAST AZ SZERETKEZES!!!!Es nem lehet rossz vege. hajra!:):)
2008. ápr. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!