Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátnömmel fél éve vagyunk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnömmel fél éve vagyunk együtt és párszor csináltuk gumi nélkül. Nagyon félek AIDS, HIV virussal fertözödtem. Kell aggodnom?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 7. 12:04
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem a tünetektől függ. Nézz utána. Minél gyorsabban :S
2008. ápr. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt leginkább neked kellene tudnod. A b.nőd mennyi partnerrel volt előtted, te mennyi nővel voltál már? Nem árt elővigyázatosnak lenni. Ha nem vagy biztos a partneredben, inkább mindig használj gumit (már csak a terhesség megelőzése érdekében is - feltéve, hogy nem tablettázik a lány). De hogy tudd, a HIV fertőződés után kb. 6 hónappal kimutatható csak. Menj el egy tesztre, ha biztos akarsz lenni (esetleg vidd a b.nőd is).
2008. ápr. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
ha a barátnőd nem élt rendszertelen szexuális életet előtted, és csak veled volt közben is akkor semmi okod félni.
2008. ápr. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
én voltam neki az elsö , szoval nem élt rendszertelen nemi életet , de igy is féljek?
2008. ápr. 7. 14:37
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha a barátnőd nem volt előtted senkivel, akkor kár izgulnod!
2008. ápr. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%
dehogyis! ez kb olyan. mintha fiú létedre a terhességtől félnél! :)
2008. ápr. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
58%

Irtó nagy hülyeség. Ha veled volt először?

Az AIDSnek akkor nagyobb a valószinűsége, ha valaki sok emberrel csinálta, vagy a melegeknél.

Ha nem kavar félre, nem kéne félned.

Ennél sokkal többet is "kockáztat" az ember.

Úgy értem, én sose izgultam, pedig 4 sráccal voltam már, és egyikük sem csak velem volt.

2008. ápr. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
43%
legutsó hozzászóló: hülyeséget írtál.
2008. ápr. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
attol hogy gumi nélkul csinálod nem hiszem hogy hogy AIDS-es lennél...kivéve ha minden nap m ás csajjal vagy a barátnod meg más pasival.. szerintem ettol nem kell félned..
2008. ápr. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ha már AIDS röl van szó akkor hogy?hol? lehet megtudni hogy az e az illetö vagy sem?
2011. nov. 23. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!