Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen a Mebucain érzéstelenít...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a Mebucain érzéstelenítő spré korai magömlés ellen?

Figyelt kérdés

Én úgy éreztem hogy bejön és segít, most várom mások tapasztalatát! Hülyeséget csináltam?

És ha sex közben használom akkor nem lehet ebből valami probléma? nem érzésteleníti el a vaginát?


2008. ápr. 7. 12:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

szerintem rossz oldalról közelíted meg a problémát.

Nem az a jó módszer, hogy érzésteleníti magát az ember, hanem az, hogy megtanul uralkodni magán, megtanulja irányítani magát.

2008. ápr. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
az előttem szólóval értek egyet. ez nem a legjobb megoldás, így a szex sem lehet igazán élvezetes.
2008. ápr. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
üss le hogy ezt mondom, de sztem nagyon rossz módszer ez, mert nem a lelki okot szünteti meg, hanem a tünetet. inkább próbáljatok meg a barátnőddel beszélgetni erről. sok pasi úgy csinálja pl hogy az első menetnél nem görcsöl és hamar el is megy, de a másodiknál már jobban bírja :)
2008. ápr. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem hatalmas nagy baromság! Most már életed végéig ezt akarod használni? A magömlés sok-sok gyakorlás útján késleltethető, de ha már most fiatalon nem tanulod meg a módját, később csak rosszabb lesz! Maszturbálj sokat, gyakorolj!
2008. ápr. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!!!

sokat segít!!!

2008. ápr. 7. 20:38
 6/6 anonim válasza:
100%
Csá, szerintem ha a brén van érzéstelenítő cucc, akkor az óhatatlanul átkerül a nőre, amit rögtön megérez, és az beégés. Ezért ezt a lidokain dolgot nem tanácsolom. Helyette viszont használhatsz kokaint a nemiszervekre kenve, természetesen a csajt beavatva, megszázszorozza az élvezetet és az időtartamot. Vagy, mivel ugye a probléma lelki eredetű, el kell lazulni, hogy ne a félelem uralkodjon el az emberen, liter vörösbor vagy egy kis fű. Bármelyiket használod, megjön az önbizalom, és nem lesz szükség semmire. Ja, és a legjobb módszer a sport, mert akkor visszatér az élet a testbe, és jobban ellen tudsz állni a pina behúzóerejének.
2008. máj. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!