Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Melyik pózban kényelmes a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik pózban kényelmes a férfiak kielégítése?

Figyelt kérdés
mellett üljek és úgy hajoljak le(én ezt szoktam de nem mindig kényelmes) vagy esetleg ráüljek a hasára/mellkasára esetleg valahogy a lábára? melyik pózban a kényelmesebb ha a fiú fekszik?
2008. ápr. 7. 17:19
 1/4 anonim válasza:
69ez mindkét részről jó."francia"
2008. ápr. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, ismerem ezt a pózt de ha nekem megvan a menszeszem és csak én elégítem ki őt akkor melyik póz a kényelmes?
2008. ápr. 8. 15:14
 3/4 anonim válasza:
sztem, ha a pasi fexik, csússz le a lába közé, ő hanyatt,te hason, és csináld úgy, elég kényelmes is mindkettőtöknek (ha épp nem tudtok franciázni), az baromira izgatja a pasit, ha közben látja a nő arcát, és a szemébe tud nézni..:)
2008. ápr. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az a tuti, ha lát téged! Mi pl. imádjuk tükör előtt. (!!!bármit!!!)
2008. ápr. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!