Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ujjazás után fáj a bemenet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ujjazás után fáj a bemenet 3-4 napig, de csak ha hozzáérek... miért?

Figyelt kérdés
kicsit beljebb is szokott fájni... lehet, h a szűzhártyám olyan "erős" és az fáj? évekig sportoltam és már 2 éve tampont használok. szerintem az már azóta "elszakadt". vagy miért a bemenet fáj? pedig barátom megmossa a kezét.
2008. ápr. 7. 19:35
 1/6 A kérdező kommentje:
mellesleg 16 vagyok és még szűz. elfelejtettem odaírni
2008. ápr. 7. 19:37
 2/6 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy nem elég "óvatosan" csinálja, szerintem... próbáljátok meg egy picit gyengédebben. Vagy az is lehet, h érzékeny vagy rá.
2008. ápr. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
óvatosan is csinálja, de néha begyorsít ami néha fáj és néha élvezem. több alkalommal előfordult már ez
2008. ápr. 7. 20:08
 4/6 A kérdező kommentje:
amúgymeg óvszerre lehet vki úgymond allergiás? lehetnek tőle olyan tünetek hogy folyás vagy viszketés? meddig tart általában?
2008. ápr. 7. 20:31
 5/6 anonim ***** válasza:
attól függ milyen fájdalomról van szó. ha égető, viszkető, akkor igen, simán lehet, hogy óvszer allergia (bár ujjazásnál nemtom hogy fordul ez elő :)). esetleg tényleg kicsit durvábban csinálja a barátod, és ettől kicsit megzúzódik a hüvelybemenet körül.
2008. ápr. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
lehet fertőzés áll a háttérben!
2008. ápr. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!