Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha 30 napos a ciklusom akkor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 30 napos a ciklusom akkor melyek azok a napok amelyekben terhes lehetek, menszesz elott vagy utan?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 7. 22:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem 28 es a legutobb elkezdtem reggel nezni, mikor van peteeresem. Nekem a 12.-13. napon volt.

Vegyel peteerest jelzo mikroszkopot. NAgyon egyszeru es ujra hasznalhato - nem eldobhato tehat meg csak nem is szemetelsz vele.

Minden reggel megmondja a nyaladbol, hogy mi a dorges.

Sok szerencset!

2008. ápr. 8. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én ezt az ovuláció kalkulátort szoktam használni :-) Beírod az elmúlt 3 hónap menstruációjának kezdő napjait és kiszámolja neked! És azt is megmondja, mikor kezdődik a következő menstuációd! Szerintem nagyon jó kis kalkulátor!

Persze ezen időtartamon kívül is teherbe eshetsz, bár nagyon-nagyon kicsi a valószínűsége.


[link]

2008. ápr. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nagyon szepen koszonom nektek...szoktam foglalkozni en is ilyen folvilagosito dolgokrol de az inkabb abortusz es nem ilyensmi jellegu.a gond az h en Erdelyben elek es nem tudom h lehete ilyen dolgokat kapni
2008. ápr. 8. 12:47
 4/7 anonim ***** válasza:
A lényeg, h ez a módszer sem annyira biztos. Én úgy tudom már a más külső dolgok, megváltozott élet miatt, akármikor lehet váratlan peteérés. Én biztos nem biznék ebben, vagy csak nagyon a ciklus elején és végén.(2-3 nap)
2008. ápr. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elméletben ha egészséges és kiegyensúlyozott vagy, a ciklusod pedig pontos és mindig ugyanannyinap, akkor annak közepén van peteérésed. Azt nem tudom hogy hánynapig életképes egy sperma, vagy egy petesejt. Védekezésnek nem ajánlott, mert elég egy megfázás vagy egy hirtelen stresszhelyzet, vagy egy nagyon jó szex, és lehet peteérésed hamarabb is. Ha a cél viszont a teherbeesés, akkor ajánlom a naptárat és mellé a hőmérőt (fogékony napokon alacsonyabb a testhőmérséklet, legalábbis bioszból így tanultam)
2008. ápr. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
koszike se nem kell meg a baba...meg varhatna egy kicsit
2008. ápr. 9. 20:27
 7/7 anonim ***** válasza:
kb. a 15.nap a két menzesz kozott..
2008. ápr. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!