Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért itélik el a homokosokat?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért itélik el a homokosokat?

Figyelt kérdés
Az egyik ismerősöm meleg és sokan ezért ántják.Én mellette állok mindenben, de ezt nem nézik jó szemmel...
2008. ápr. 8. 12:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek gonoszak. Nekem is van egy jó barátom, aki ezért nem meri bevallani. Szomorú, de ilyen világban élünk.
2008. ápr. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%
Nekem van meleg rokonom és imádom, nagyon jó barátok vagyunk! Sokszor rábízom a kisbabámat is, mert olyan jól elvannak :) Sokan azt hiszik hogy aki meleg, az egyben erőszakos és pedofil is. De ez mekkora marhaság már. Én pl. tudom erről a rokonomról, hogy a felnőtt férfiakhoz vonzódik, egy gyerek neki is csak simán gyerek, eszébe nem jutna velük bármi olyat csinálni. Az emberek szerintem azért ítélik el a melegeket, mert félnek az ismeretlentől. Na meg lehet, hogy ezek a melegfelvonulások sem a számítanak túl jó propagandának...
2008. ápr. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
50%
Engem csak a "divat homokosok és leszbikusok" zavarnak. Akik azt sem tudják, hogy hogy affektáljanak! Sajnos elég sok van belőlük!
2008. ápr. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
67%

Én elhiszem, h nagyon kedvesek és emberileg nincs velük baj.

DE A MELEGSÉG AKKOR IS TERMÉSZETELLENES.

A génes hülye dumával meg senki se jöjjön, mert nincs tudományos alapja.

2008. ápr. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
37%
GUSZTUSTALANOK!
2008. ápr. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
73%
4. válaszadó: annyi minden természetellenes a mai világban, mégis imádják a férfiak (szilikonmellek, zsírleszívott hasak, szoláriumbarna bőr, festett haj és még sorolhatnám...) miért pont a melegekkel van baj? Ráadásul általában csak a férfiakkal, a leszbikus nők ellenben nem természetellenesek, mi? Ez kb annyira hülye duma, mint a te génes hülye dumád. Sajnos sokan gondolkodnak ilyen primitíven mint a kedves 4. és 5. válaszadó, ezért ítélik el sokan. Meg zavarja a baromi nagy férfúi mivoltukat... pffff.... az ilyenek a gázosak, mint ti ketten itt.
2008. ápr. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nos énis naon szertem a barátomat és szerintem sokkal nagyobb kihívás neki felszedni egy pasit mint egy lányt..pedig lenne mindekettőre lehetősége, mert nem egy csúnya srác és sokan (lányok) ezzel a tudatal is szivesen járnának vele...
2008. ápr. 9. 10:19
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

nekem nincs kifogásom a melegekkel.A fodrászom Csaba szintén meleg.Habár egy kicsit tulzásba vitte dolgot.Magassarkúba jár,néha látom szoknyába,festi magát és női ruhákban tipeg topog a városban :)

Amugy el lehet vele normálisan beszélni mintha egy jó barátnőm lenne.Igaz a pasimat féltem tóle :D

2008. ápr. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
60%

Nem értek eggyet a buzikkal (melegek..) ...

ELfogadom! ok!

DE KÖNYÖRGÖM!

NE ÖK LEGYENEK MINDENHOL! A TV-be ÚJSÁGokba...

Már a csapból is a buzik folynak...

Én EZT tartom természet ellenesnek!

2008. ápr. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
83%
sztem ez egy nagyon jó kérdés! Én ugyan lány vok, és még fiatal is, sosem ítélnék el senkit, csak mert meleg,sőt kifejezetten kedvelem őket. Szerintem sokkal megértőbbek és barátságosabbak, mint a legtöbb pasi.... Sajnos az osztálytársaim is elítélik őket, csak azt nem tudom, miért baj, ha egy fiú egy másik fiút szeret??!!!! Sztem nem az a fontos, hogy milyen nemű a másik, hanem az, hogy szeressük őt!!!
2008. ápr. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!