Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Párommal két éve vagyunk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal két éve vagyunk együtt, mindketten én 21 vagyok ő 28. Nagyon kevés szexuális életünk van. Mit lehet ez ellen tenni?

Figyelt kérdés
Havonta egyszer vagyunk együtt, ami nem hogy csak kevés, de még a minősége sem az igazi. Ráadásul ő elég passzív, hisz elvárja, hogy mindíg én legyek felül és én csináljak mindent. Nincs sok tapasztalatom, így nem tudom hogyan kelthetném fel szexuális étvágyát? Hogyan lehetne jobb az együttlét?
2008. ápr. 13. 22:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Próbáljatok ki új pózokat, helyszíneket, kápráztasd el egy kis vetkőzéssel, szexi fehérneműkkel. Ha ez nem használ, akkor természetesen beszélned kell vele, hogy ez így nem megy tovább, többet érdemelsz, többet nyújtson neked.
2008. ápr. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele, hogy neked ennyi nem elég! Többet szeretnél, szeretnéd, ha aktívabb lenne az együttlétek alatt!
2008. ápr. 14. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bocs, de ez gáz. A pasival valami gond lehet, ilyen korban a pasik szoktak állandóan akarni. Beszélj vele sztem, h mi a baj.
2008. ápr. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Neki olyat kell keresnie, aki hasonlóan halvérű, mint ő. Sosem fogja havi 2 - 3 - nál többször akarni, és ami nem szívből jön, az úgysem ér semmit!
2008. ápr. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy valami lelki problémája van...és amiattt?meert fura ami fura ez a havi 1 szex és akkoris így úgy összecsapva.....beszélj vele sztem....hogy szeretnél vele lenni többször is..szeretnéd érezni őt, szeretnéd ha kényeztetnétek egymást! beszélj vele mindenképpen!!és igen ha csak abban a pózban akarja csinálni vezesdd rá más pózokra is!
2008. ápr. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Próbáltam, de akkor vagy egyszerűen megadja magát, vagy a hátára fekszik és magára húz. Ennyi amit nyújt. Szomorú, de nagyon szeretem.
2008. ápr. 14. 21:32




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!