Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van egy barátom aki már újalt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy barátom aki már újalt de én még úgy érzem nem akarom ő neki kiverni ő ezt is élvezheti?

Figyelt kérdés
A barátom újal és én nem akarom neki kiverni csak a boxeren kívül izgatom azt is élvezheti? Vagy ha boxeron kívül csinálom az neki egyáltalán nem jó?
2008. ápr. 14. 07:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
29%

Újalt... talán ujjazott!

Ha nem akarod, akkor még nem teszed meg. Élvezi azt is, hogyha boxeren keresztül simogatod, de inkább csak húzod vele az agyát... olyan, mintha téged csak símogatna a barátod, de nem hagyja, hogy el is élvezz. Egy idő után idegesítő lesz neki, megunja, hogy mindig csak húzod... nem kell félni tőle, nem harap, ha benyúlsz a boxerébe... nem érzed kicsit önzőségnek, hogy neked jót tesz, te meg neki nem akarod?

2008. ápr. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Te jó ég, gyúrj az édes anyanyelvünkre te tirpák... Én frankón nem élvezném ha csak gatyán keresztül vakargatnák.
2008. ápr. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
én is annak tartom sajnos de nem tom még nem csináltam soha azt se tom h kell és ez gáz azért nem akarom ha tudnám akkor csinálnám de azért köszi
2008. ápr. 14. 14:10
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
szia! én megpróbálok segíteni. én azért nem mertem 3 hónapig még csak oda se érni neki, mert oiszonyú szégyenlős és félénk vagyok: D de amikor oda került a sor, hogy meg is fogjam, akkor csak úgy jött a dolog. neked is jönni fog szerintem, de azért elmondom. annyia lényeg, hogyha megfogod, akkor érezni fogod, hogy nagyon könnyen mozog rajta a bőr. megmarkolod (lehet erősebben is, mert én úgy hallottam, hogy nem jó, ha túl gyengédek vele), és elkezded föl le húzokatni rajta a kezed. ennyi. a tempót majd ő megmondja, vagy azt is, hogy hogyan szereti. és nem a kezed fogja súrolgatni, (mert volt, aki azért nem akarta, mert ezzel azt hitte, kidörzsöli, vagy ilyesmi, egyik barátnőm volt ez az észlény:D), hanem majd a bőr megy föl le. sok szerencsét.
2008. ápr. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem, ha 1x megfogod neki úgy is el sem akarod majd engedni :D nem kell félni tőle... nem harap csak lő xD najó csak poénkodok. bátorság.. nekem is sok idő kellett :D
2008. ápr. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszi szépen mert én úgy gondolom h kb 3-4 hónap múlva fekszek le vele mert még szűz vook és már elkezdtük a petingelést pontosabban ő kezdte el mert ugye én még csak boxeren keresztül fogtam neki de én még nem akartam mert ugye féltem h nem jól csinálom de köszi a segítséget :) sokat segítetetek puzsi érte
2008. ápr. 14. 17:12
 7/11 anonim ***** válasza:
ez a 3-4 hónap mulva fexem le vele mondat kicsit bevágott.. szerintem még bőven ráérsz a szexszel ha még megfogni sem mered/akarod
2008. ápr. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szió azzal semmi baj nem lenne hogy nem mered kiverni neki! csak 1 fogalmazásod kicsit durva Ujjalt az mijen szó? nem ujjazott? nem akarlak kioktatni! de hogyha már megfogni sem mered akkor mért tervezed 3-4 hónap múlva? LEfekszem vele de nem fogom meg vagy mi? meg most ha lefekszel vele akkor hogy gondolod? A pénisze is kell hogy elvegye a szüzességed elöbb fogd meg neki hogy hogy kell verni az magától jön így nem lehet megmondani de a partnered is segít írányítani ha megkéred mi a jó neki hogy élvezné a legjobban!!!! JA és mielöt az lenen hogy én vagyok a szemét engem megerőszakoltak életem legrosszabb élménye volt nem sajnáltatni akarom magam de a mostani párom vagyis az eset óta ami 2006ban volt most van 9 hónapja az első barátom akivel meg is tettem de ő türelmes volt és én még azt sem enmgedtem kapcsolatunk elején hogyo da nyúljon neharagudj ha dúrva voltam
2008. ápr. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
jajj szegény nagyon sajnálom! És nem voltál durva azért tetem fel ezt a kérdédt mert kíváncsi voltam a válaszra! Megkaptam a választ! Ja és bocsi akkor újazott! Még ha ezt se tom lehet több lesz az a 3-4 hónap! Köszi szépen mindenkinek a kritikákat is! :):(
2008. ápr. 15. 16:09
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
LOL! "Ujjalt az mijen szó?" A vak vezet világtalant tipikus esete.. TE NE JAVÍTS KI MÁST MAGYARBÓL HA DETTÓ NEM TUDSZ ÍRNI! Az nem mijen hanem MILYEN!!!
2008. ápr. 16. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!