Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért fáj a barátnőmnek néha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fáj a barátnőmnek néha az orál?

Figyelt kérdés
5 hónapja vagyunk 1üt és rendszeresen gyakoroljuk az orális szexet rendszerint jól megy és el is élvez de néha közvetlenül az orgazmus előt amikor már teljesen kemény a csiklója fájdalomra panaszkodik. Ez miért lehet? Nem vagyok durva 1általán néha alig érek hozzá és akkor is. be is van indulva. nedves is. nem értem. Ha valaki tud segíteni az ügyben előre is köszönöm. 17 éves srác
2008. ápr. 15. 18:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sszia, az én válaszom nagyon hülyén fog hangzani, de olyan mintha ilyesmit már én is éreztem volna.. Amolyan stresszhatás lehet szerintem. Azt nem tudom, hogy miért nem mindig fáj neki, csak néha.. A második ok, hogy azt hiszem, ha nekem így nem sikerülne, akkor az azért lenne, mert ott a párom.. közel..Lehet ez azért van, mert még annyira én se szoktam meg az orális szexet :) Szóval, ahogy én eddig elmentem, akkor sose volt közel hozzám a párom... ami sokkal reálisabb ok; hogy annyira akarja, h nem megy. És ezzel rontja el, így fáj.
2008. ápr. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

AA!Ez nem fájdalom,hanem kellemetlen érzés!Sajna nekem mindíg ez van az orálnál :'(.Miután elmentem vagy elöte 3-4 pillanattal már nem lehet úgy hozzáérni,hogy ne lenne kellemetlen!

Sőt hova tovább a szexszel ugyanígy van!Amikor csiklón keresztül megyek el,utána már nem élvezet,hanem kellemetlen érzés...

2008. ápr. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én szerintem ez feszültség kérdése. Bár 5 hónap...nemistudom, azért nem évek hogy feloldódjon. Még lehet nem ismeritek még "így" eléggé egymást, és ezért talán még nem tud feloldódni. Szerintem segíts neki. "Lazulj szivem, és élvezd..." vagy valami hasonló. Nekem ez a tippem. Remélem segítettem ;)
2008. ápr. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerű,ne ingereld tovább hagyd,hogy elélvezzen aztán már ne nyulj oda,vagy jelezze hogy neki meddig jó.
2008. ápr. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem akkor van iylen, ha túl sokáig "dörzsöli" a párom a csiklót vagy ha a végére már kiszárad, és az is lehet hogy mégis durván csinálod attól hogy enm érzed, túlságosan nyomod vagy ilyesmi, nekem van hogy nagyon megfeszíti a párom a nyelvét vagy nem is tudom és akkor nem olyan jó érzés, sokkal jobb amikor lágyan nyalogat.
2008. ápr. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez egy általános dolog, hogy az orgazmus (mindegy, milyen módon) előtt a csikló néha túl érzékeny. Ilyenkor nem szabad tovább ingerelni, hanem a környékét kell helyette. Ha nem érzed magadtól, akkor kérd meg a barátnőd: adjon jelet, hogy érezd, mikor kell egy kicsit odébbmenned :-)
2008. ápr. 24. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
kösz mindenkinek a válaszokat:D
2008. ápr. 27. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!