Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 15 évesen korai még a szex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 évesen korai még a szex?

Figyelt kérdés

1 éve vagyok együtt a barátommal és még szűz vagyok. de már fontolgatjuk a témát..hogy mi lenne ha?!!

Szerintetek ez korai még?

Előre is köszi a válaszokat!


2008. ápr. 16. 14:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez a dolog nem kortol függ,ezt te érzed,hogy mikor jön el az az idő mikor megakarod tenni.Ha te úgy gondolod,hjogy már készen álsz rá fizikailag,testileg,lelkileg akkor nincs akadálya!Nagyon gondold meg,mert ez az alkalom csak egyszer történik meg és emlékezetesnek kell lennie!
2008. ápr. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek abban, h nem kortól függ. Én személy szerint viszont a 15 éveset még korainak tartom, de ez csak egy vélemény. Ha már 1 éve együtt vagytok, az jó jel, mert nem hiszem, h csak azt akarja tőled. Ha szereted ezt a srácot és tényleg akarod, megteheted. Én 21 évesen tettem meg, mert akkor tallkoztam a nagy szerelmemmel és nem bántam meg, h azelőtt nem tettem meg, mert tudom, h olyannak adtam magamat oda, akit imádok és mindent megtennék érte. Sok sikert.
2008. ápr. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
64%
én 16ot betöltöttem:) épphogy. nem a kortol függ. ha szereted akkor nincs gond ;)
2008. ápr. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem nem. 15 éves vagy, és "már" egy éve vagytok együtt, ilyen korban ez nem kevés ;) Ha szereted meg minden, meg tudjátok beszélni, akkor az nagyon jó. SokSikert ;)
2008. ápr. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
64%
Én most nemrég feküdtem le a párommal először!szinte akkor töltötem a 15.öt!nem az a lényeg hogy mennyi idős vagy!inkáb azt gondold végig hogyha megtörténne akkor nem e bánnád meg és hogy ő e az igazi!az nem biztos hogy örökre együtt lesztek(bár ha szeretitek egymást akkor drukkolok)de egy nő életében ez nagyon fontos!
2008. ápr. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem koriat. DE: ezt nem lehet általánosítani. hiszen minden kapcsolat más. ugyhogy ha komolyabban gondolkodtok. és védekeztek. és ténylegesen szerelemből, nem csak azért mert a többiek is csinálják azért meg kár elveszteni egy lánynak a legféltettebb kincsét. (huh, de komolyan hangzik). sok tényező lehet. lehet mondjuk egy 20-30 éves csaj csak ugy lefekszik valakivel és ott a gond. de lehet egy 15 éves is lány fenőTTES. De serintem egy veled egykorú lány legyen gyerek, én 18 vagyok. alig idősebb nálad, de más ciki az egyik beépzelzt oszt társam szerint az egyik barátnőm mert : gyerekes. holott 16 éves. eleget leszel felnőtt te is és mindenki. sokat lehetz még a barátoddal. a barátom 3 évet várt rám:D ugyhogy tudom miről beszélek. szeressétek egymást. a sexualitást szépen lassan adagoljátok az életetekbe, aztán meg élvezzétek. de csak szép lassa:D amugy meg érzed te, hogy eljött e az ideje.
2008. ápr. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
45%

Én egy hónap híjján töltöttem volna be a 14et amikor elöször megtettük a barátommal,akivel akkor már 6 hónapja jártunk.Immáron lassan a 2 éves évfordulónkat ünnepeljük :)

Ha készen állsz rá(márpedig ez derül ki a kérdésből)akkor ne félj megtenni!DE:tényleg szerelemből legyen,és ne menőzésből,mert jaj annyira ciki.... :@

szerintem ti is kezdjétek a pettingel(mi is ezt csináltuk)hogy felfedezzétek egymás testét,hogy a másiknak mi a jó...nekem nagyon jó hogy volt elötte,mert egy valamicske tapasztalatom volt a barátomról...SOK SIKERT!-ÉS ANGYON FIGYELJETEK ODA A VÉDEKEZÉSRE!

2008. ápr. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Hát a védekezésről annyit, hogy mielőtt lefeküdnénk jóval előtte feliratnék fogamzásgátlót...mert én nagyon nem bízok az óvszerben...így az első alkalommal csak egymásra figyelünk..és nem kell azon izgulni hogy elszakadhat vagy ilyesmi..bár sztem tabi+óvszer...!!1 éve vagyunk együtt!Nagyon Nagyon Szeretjük egymást!!És nem divatból csinálnám....és nem azért ahogy más írta "menőzzek" vele.....!!Köszönöm a válaszokat:)
2008. ápr. 16. 19:17
 9/15 anonim ***** válasza:
45%
Egyátalán nem. Sztem nem a kor számít, hanem az, h mennyire komoly kapcsolatban vagy.
2008. ápr. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
szerintem se a kor számit ha szereted és ö is szeret akkor vágjatok bele én 16 voltam
2008. ápr. 17. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!