Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Párom 27 éves, én 24. Egy éve...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom 27 éves, én 24. Egy éve vagyunk együtt. Nekem jó a szex vele. De neki nem velem. Hogy vegyem rá mutassa vagy mondja el hogy csináljam neki?

Figyelt kérdés
A minap mondta nem élvezi velem az együttlétet, ezért maszturbálni szokott. Engem ez idegesít, őt nem érdekli, még maga a szex sem nagyon. Sokszor van olyan én elmegyek és befejezi az egészet. Mondtam neki próbáljon olyan ritmust találni mint maszti közben, de nem. Amugy egy kicsit fura, mert én mindig úgy érzem és látom, hogy jó volt neki.Amugy szeretjük egymást, nagyon jól elvagyunk. Baj lesz ebből később, hogy neki nem jó a szex? Hogy vegyem rá, hogy beszéljen arról mi jó neki? Nem akarom hogy rámenjen a kapcsolatunk: Amugy azt mondta az előző barátnőjével is ez volt!
2008. ápr. 16. 14:45
 1/3 anonim ***** válasza:
probald ravezetni....hogy jo legyen neki is :egy kis jatekkal,1 kis franciazassal ,vagy csinald te neki....!en nem hagynam h abba hadja mikor nekem jo,sot!meg ,meg ,meg addig mig neki is sikerul,neked ugy csak megjobb lenne...kepzeld el hanyszor jutnal el a csucsra igy...
2008. ápr. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem se hagy ennyiben. Ha abba akraj hagyni kényeztesd a kezeddel, száddal, nem hiszem hogy nem élvezné. :) Beszélgettek már erről? Miért nem próbáltok más pózokat vagy mondjuk szextársasjátékot. Szerintem nem mehet ez így hosszú távon, csak férfi és egy idő után tuti zavarná, és hiányozna neki.
2008. ápr. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Még fiatalok vagytok, úgyhogy mindenképpen meg kellene oldanotok, mert később nagy baj lehet belőle szerintem. Nem lehet, hogy lelki oka van? Valami rossz élmény vagy ilyesmi? Hiszen még beszélni sem akar róla... légy vele türelmes és őszinte, hátha egy idő után megnyílik!
2008. ápr. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!