Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit szeretnek? Ha kiverem,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szeretnek? Ha kiverem, vagy ha orálisan csinálom?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyunk együtt a barátommal. Még nem volt szex, még nem is tervezem. De pettingelünk, vagyis...már megujjazott, de én még nem adtam vissza neki, mert félek még ettől, és foggalmam sincs hogy kell?! Kérlek segítsetek. 15 éves lány.
2008. ápr. 17. 15:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát tudod a barátnőm is ilyen volt először...én fiú vok és meggyőződéből mondom h jobb az ha orálisan elégíted ki...félni fogsz az bzts eleinte...de aztán bele fogsz jönni.sok sikert hozzá!!
2008. ápr. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen az a jobb nekik, hha orálisan csinálod, mert kézzel maguknak is meg tudják oldani. De hha az orálisra még nem vagy felkészülve, akkor ne tedd meg. Ha a barátod szeret, akkor biztos megérti...
2008. ápr. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

ha még félsz, akkor nem kell megtenned. Még fiatal vagy, bőven ráérsz, és párodnak is meg kell értenie, hogy te ezt még nem akarod.

Abban egyetértek, hogy a fiúnak biztos nagyobb élmény az orális kielégítés, de kezdésnek semmiképp nem ezt ajánlanám. Először csak simogasd, barátkozz a meredő nemiszervvel, hisz eleinte furcsa még az érintése, látványa is. Aztán nincs mit azon nagyon izgulni, ha simogatod, tetszeni fog neki, és kérd meg, segítsen neked, jó játék:-)

Aztán ha késznek érzed magad, akkor már lehet bármi mást is. De a védekezésre nagyon figyeljetek, ilyenkor petting alatt is, hogy ne kerüljön sperma a hüvelyed környékére a kezetekről sem.

2008. ápr. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Sszia. Az a helyzet, hogy szerintem ez akkor lesz jó (mindkettőtöknek), ha segít neked!

Ez nagyon fontos, nekem az első "próbálkozásom" az előző barátomnál volt, éshát mondanom se kell, h kb. semmi hasznosat nem segített... Azóta a mostani barátomat mondhatni "profi" módon kényesztetem, és számított hogy egyszer segített, hogy mit hogy, vagyis hogy jó neki... És azóta tényleg jó így. Rájöttem, hogy pl. az előzőben mi volt a rossz.

Szóval mondd meg neki nyugodtan, hogy te még tapasztalatlan vagy... és segítsen egy picit, mert szeretnél törleszteni. :)

Menni fog, ne aggódj,.. naggyon nem lehet elrontani, csak mindig lehet jobban és jobban csinálni. :)

A lényeg, h a barátodnak jó legyen.

2008. ápr. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként szerintem a kettő együtt.. :) Nem kell folyamatosan orálisan.. még jó. De mondjuk oszd el 70-30 %-ba... sztem vhogy így a tökéletes.. Főleg neked is.
2008. ápr. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bátorítást, és a tanácsokat :)
2008. ápr. 17. 22:35




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!