Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hány féle póz van? és hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány féle póz van? és hogy hívják őket?

Figyelt kérdés
Kellene 1 kis segíccség a pózokkal kapcsoltban... eddig volt pár eseménydús délutánom a barátnőmmel de eddig csak 2 féle pózt próbáltunk...
2008. ápr. 17. 16:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak azt a 2őt próbáltátok, h a pasi felül, meg a nő felül, akkor ajánlom, h próbáljátok ki mondjuk fürdés közben, akár kádban, akár zuhanyzóban, vagy mondjuk a nő ül asztalon, férfi meg áll, vagy pl ott van még az, amikor a nő ül a pasi ölében(egyik kedvencem) Sok sikert.
2008. ápr. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ott van a kutyapóz mikor a nő négykézláb van és a pasi mögötte.Ezt csinálhatjátok szönyegen,de még ágyon is.Vagy ott van a lovagló póz ahol a pasi van alúl és a nő felül.Ez mind a kettőtöknek nagyon jó.Csinálhatjátok oldalsó pózban ahol a pasi van hátúl és a nő elötte.Nő van alúl te meg ráfekszel ezt lehet variálni úgy is,hogy a nő a nyakadba teszi a lábát.Ez mind jó és merem ajánlani!Sok sikert.Ha kell még póz akkor íejál privátba.
2008. ápr. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg féle póz van, pl ott van a káma szútra ami sok-sok pózt tartalmaz, vedd meg esetleg meg szerintem a neten is találni ilyesmit.
2008. ápr. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy tudós szerint elvileg több mint 14 millió szexpóz van. :D

Bár sztem egy élet még arra is kevés, hogy ezeket leirja, nem hogy kipróbálja.

Kb. 5 olyan van sztem, ami gyakori és használható is.

MIsszionárius, kutya, kis kifli- nagy kifli, állva, lovagló meg ezek kb. kombinálva.

2008. ápr. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ezeket nézd meg!

[link]

[link]

[link]

stb,stb

2008. ápr. 18. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2008. ápr. 18. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A legtutibb oldal szerintem ez:


[link]

2008. ápr. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!