Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A húsz év körüliek átlagban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A húsz év körüliek átlagban hányszor szeretkeznek egy hónapban?

Figyelt kérdés
Főleg ha tartós párkapcsolat van.
2008. ápr. 17. 18:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Még nem vagyok 20, de ez egyénfüggö ki mennyire kívánja. Én 17 vagyok,de meg tudjuk oldani a heti 1-2 együttlétet. Ez nyilván több lenne ha felnött lennék és lenne saját lakásom...:)
2008. ápr. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más igényei vannak. VAn akinek elég a havi egy, van akinek a napi egy is kevés.

De ebben a korban még igen meghatározza szerintem az is, hogy mikor tud együtt lenni a párjával. Mert a többségnek ugye nincs önálló lakása, iskolába jár, esetleg az egyetem más városban van...

Én részemről minden nap szeretkeztünk párommal, mikor összeköltöztünk, de ehhez kellett az , hogy egyforma igényekkel rendelkezzünk.

Szóval ez az egyénen, illetva a páron múlik.

2008. ápr. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Ez eléggé egyénfüggő. Mi minden nap vagy minden másnap :)
2008. ápr. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az alsó válaszolónak, nem biztos, hogy több lenne, inkább kevesebb, én 22 vagyok, és örülök ha hetente egyszer összejön. Sőt bném és párja egy éve élettársak 20 évesek és nekik sincs több szexuális kapcsolata. De csatlakozom az előttem szólókhoz, teljesen egyén függő. Ez attól is függ, hogy mennyit dolgoznak ill tanulnak a felek, mennyire fárasztó a nap stb.
2008. ápr. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*bocs első válaszoló
2008. ápr. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Volt,hogy naponta többször is:)De volt olyan is,hogy a hajtós életvitel miatt olyan hullafáradtan zuhantunk hétközben az ágyba és korán keltünk,hogy eszünkbe sem jutott.De aztán hétvégén behoztuk a lemaradást:)

Most hogy baba van,és már tényleg egy hónap van vissza szülésig nagyon megritkultak az együttlétek,és igazán remélem,hogy szülés után helyreáll a rend.

2008. ápr. 18. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!