Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy félek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy félek attól, hogy megerőszakolnak?

Figyelt kérdés

Egyik nap a metrón egy pasi elkezdett simogatni ott,én emge gy idő után beleütöttem hogy ahgyjon békén.Nem csak ezért,de másért is nagyon bennem van a félsz,hogy megerőszakolnak.Már lassane gy éve hogy nem vagyok szűz,de nem bírom elképzelni hogy mással legyen testi kapcsolatom a barátomon kívül.Főleg úgy,hogy leütnek,vagy lefognak fáj stb.

Normális ez???

(Rettegek oylan helyre menni ahol kevés az ember pont emiatt)Előre is köszy!


2008. ápr. 17. 22:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán hogy engedhetted meg, hogy akár csak oda tegye a kezét? Vagy mi az, hogy "egy idő után beleütöttél"?

Kivédeni lehet, hogy nem tudod teljesen, de azért a határozott fellépés sokat segíthet, és ne járkálj egyedül kihalt helyeken... Mi az, hogy valaki csak úgy simogat a metrón? Ezt tényleg nem értem...

2008. ápr. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Én se értem. Másrészt, nem szívesen kérdezek rá, de kihívóan vagy felöltözve? Vagy kihívó a tekinteted?.. smink.. ilyesmi?

Amúgy, ha benned van az, hogy ennyire félsz, hidd el, hogy így sokkal könnyebben megtalálnak.

Ha nem gondolsz semmire, és leszarsz mindenkit, akkor baromira nem találnak meg.. vagy legalábbis kisebb eséllyel.

Ha félsz, az látszik rajtad!

Csak nyugi, .. ha pedig sehogy se megy, akkor beszéld mega szüleiddel, és járj ilyen önvédelmi izére. Ha ott megtanítják neked, hogy hogyan védd meg magad, akkor nem fogsz félni.

Mellesleg, valami okod csak van félni, szerintem keresd meg a probléma gyökerét!

2008. ápr. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
belém egyszer szerelmes volt egy 25 évvel idősebb pasas és jóban voltunk, de én csak barátnak hittem, mert külföldön voltam, gondolom, apakomplexusom is volt. (ja én husz eves voltam)Azután egy ideig ugy éreztem, h minden idősebb férfi engem néz és rettegtem egy ideig. Aztán legyőztem ezt is, a fejedben kell elrendezned. Ne foglalkozz velük, sztem a metrós pasi magát fogdosta, nem???mert ilyez már mondott valaki, meg kell mondani neki, hogy menjen a fenébe magabiztosan. Ja, ne viselkedj hivalkodóan és ne gondolj rá.
2008. ápr. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Engem a vonaton tamadott meg egy pasi 18 eves koromban. Tele volt a vonat de akkor eppen senki nem akart leszallni azon a peronon...Lehet masok ereztek v. tudtak hogy egy kreten van ott?

Elkezdett fogdosni az urge en meg menekultem ahogy tudtam. NAgy mazlim volt, mert valahogy kicsusztam a karmai kozul es mint a szelvesz leszalltam a vonatrol. Sirva rohantam hazaig ami kb. egy jo 35-40 perces ut gyalog meredek uton.

Semmi kihivo soha nem volt rajtam. Egyszeru vagyok, se cicik kirakatban, se figyelemfelkelto viselkedes.

Eltartott egy darabig, mig megnyugodtam. Anyam sokat segitett.

Elmult, nincs, tanultam az esetbol.

Magabiztos vagyok ha megyek valahova. Kifinomultabbak lettek a megerzeseim.

Meg valami ha barki is hozzader, nem egy ido utan, hanem azonnal tessek hadakozni!!!!!!

Gyerekekkel foglalkozom es az orok igazsag ebben az esetben is ervenyes: mit csinalsz ha egy idegen bacsi el akar vinni, hiv a kocsijahoz es hadd ne soroljam?

El kezdessz kiabalni, hadakozni stb. Egy a lenyeg, hogy az emberek figyelmet magadra vond!!!

5 es fel eves kis baratnom a multheten mondta, hogy belerug vagy beleut a mogyoroiba a rossz bacsiknak mert ezt mondta az anyukaja...

Nem, nem normalis rettegni de a traumat tul kell elni es fel kell dolgozni valahogy.

2008. ápr. 18. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy ezzel egyedül!Én is félek kettesben maradni olyan emberrel,akiben nem bízom.Nekem a suliban volt olyan tanárom,aki eléggé kétes értelemmel megjegyezte "Hogy ha bmire szükségem van kérjem nyugodtan a segítségét." No ezután menekültem ki a szobájából.mindezt úgy hogy férjnél vagyok és jelen esetben 35 hetes várandós.Lehet mondani,hogy beképzeltem,de nem,ezt megérzi egy nő!Pedig lehet szükség lenne a konzultációra,de nem,inkább megbukok,vagy 2*annyit tanulok itthon,hogy meglegyen az anyomurt kettes.

Teljesen normális,hogy nem tudod elképzelni a testi kapcsolatot mással.Nekem nem a férjem az első férfi az életemben,mégis el sem tudnám képzelni,hogy mással történjen valami.

2008. ápr. 18. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
67%
peszre normalis ha felsz!hisz a mai vilagban olyan sok mindent hall az ember!es en egyeterte az elottem szolokkal!!!!!es az a legfontosabb hogy ne maradj egyedul olyan emberekkel akiket nem ismersz vagy nem bizol meg bennuk!!!!!!!!!!ez a legfontosabb.eleinte ne jarkalj ki sotetedes utan.es ne indulj el sehova egytedul.mig vissza szerzik a bizalmadat a pasik!!!!!
2008. ápr. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!Egyáltalán enm öltözködöm kihívóan!Tisztában vagyok avval,hogy hogy nézek ki...68kg vagyok 166cm magasságra szóval 7-8 kg fölösleg van rajtam,hirtelen híztam ezért vannak csíkjaim a mellemen is azt meg inkább eldugom.Az a röhelyes az egészben,hogy testnevelés óráról rohantam haza,és egy piros melegítőben voltam kék baseball sapkában és egy kissé koszos melegítőfelsőben mert azon a tesi órán a földön csúsztunk.Egy tökre elegáns pasi volt,és beszorított a falhoz.Kb 30mpig történt az egész majd belerúgtam az ürgébe.Mivel általános iskolába járok,tilos festeni magunkat,és ugyebár a suliból jöttem szóval...mindez a Határ úttol egy megálló erejéig volt KÖKIig.Köszönöm a válaszokat!!!
2008. ápr. 18. 19:56
 8/12 anonim válasza:
100%

hol laksz?????????

csak mert lehet h ismerlek.

puszi(am csaj voltam))

2008. ápr. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Vecsésen :D
2008. ápr. 18. 20:12
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia. nekem a budapest 2-es metrón volt ijen élményem.tavaj decemberben. Ahogy észrevettem, hogy rossz vele mozgolódik a kere, leordtottam a fejét, aztán leszáltunk az egyik barátnőmmel a Blahán, és inkább villamosra váltottunk. Valszeg 95%-ra tudom, hogy hol lakik a pali. és TUTI megismerném. mindenre emlékszem. életem egyik és szerencsére kis élménye volt. a körülöttem lévő emberek hülyének néztek. hazamentem és anyukám először mesélte el, hogy őt kisiskolás korában elvitték a sulielől. nem tudta, hogy mit is csinál a pali. de "csak" annyi volt, hogy csókolgatta őt, meg tapogatta. Anyukám BIZTOSRA tudja, ennyi idő utn is, hogy ki volt az, de akkor nehittek neki, hisz a mamám munkatársát mondta, hogy ő az. csak azért irom ezt le, hogy van logika abban, hogy félsz. hiszem sok emberrel előfodult hasonló. valószínű azért félsz, mert a csapból is ez folyik, és a filmek is igencsak nagy jelentőséggel tömik tele erőszakolós jelenetekkel. lehet(és remélem), hhogy nem lessz semmi ami miatt félni kell. de azért elég vandél világ a mai, ugyhogy nem árt vigyázni agy lánynak, hogy hova kivel mikor megy. de annyit még: az unokabátyámmal egy pedofil végzett. jó pár éve. meghalt, lelőtte, mert valószínű ellenkezett. :(
2008. ápr. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!