Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A kádban szeretnénk csinálni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kádban szeretnénk csinálni a barátnőmmel de ott nem fog belemenni a gumiba a vuz vagy nem lessz vesély hogy terhes leszs?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 17. 22:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
27%
Én jobban félnék a betegségektől, ugyanis a víz, ami tele van bacival és szappannal, átmossa belülről, így sok féle betegséget össze lehet szedni. Vízben nem éri meg, ugyanis te bele pumpálod a vizet, így akár meddővé is teheted,
2008. ápr. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

MI van?

Én erről még nem hallottam. Miért lehet valaki meddő a viz miatt?????

Irjatok már léci?

Én kb annyit tudok, h KEVESEBB az esélye vizben a teherbe esésnek, vagy vmi ilyet hallottam.

2008. ápr. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem kevesebb. Ha nem szed a barátnőd tablettát, akkor elég rizikós, mert gumival nem igazán tudom elképzelni a szitut. Meg a bacik tényleg ott vannak, bár sokan csinélják nyilvános helyen is medencében stb, mégsincs semmi bajuk. Azért ha nem akarsz még apa lenni, gondoljátok meg.
2008. ápr. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
47%
Meddőség: a pénisszel ahogy "pumpálsz" a víz belemehet a petevzetékekbe, onnan pedig a petefészkekbe. :(
2008. ápr. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

ja. és a vízben ráadásul még halak is vannak... mivan, ideszabadult az összes világvégehanulatos?


Tényleg van némi kockázata. De leginkább csak akkor ha úgy csináljátok, hogy teljesen kiveszed belőle. Így tényleg "felpumpálhatod" vízzel. Egyszeri behatolás és utána csak ki-be mozgás nem fog gondodt okozni. De pl. ha kicsit kiemelkedtek behatolásnál és csak után süllyedtek vissza, akkor gyakorlatilag nincs semmi veszélye.


Az óvszerrel viszont csak bajotok lesz. Az biztos, hogy a víz leoldja a külső felületéről a síkosítót.


Az ilyen kalandot tabletta mellett tudnám csak javasolni.

2008. ápr. 18. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Na ne!!!!! Azért ez a hüvely-méhszáj-méh-petevezeték útvonal nem egy teljesen nyitott útvonal, ahová csak úgy fel lehet pumpálni valamit! Nézzetek már utána egy kicsit! Egy betegség ráterjedhet a petevezetékre, de hogy közvetlenül oda vizet pumpálni?! OÁÁÁ!
2008. ápr. 18. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodttan szexelhettek a kádban, csak ne használjatok szappant, tusfürdőt stb... mert attól kilyukadhat a gumi!!!
2008. ápr. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
69%

uhhhh!Ha a víz csak úgy mászkálna ki-be akkor a magzatvíz is kifolyna!!! Az pedig 9 hónapig jól elvan ott.

A víz, vagyis a szappanos víz a tejsavalat mossa le, amire szükség van ott, ezzel esélyt adva a gombás fertőzéseknek. Gumival tényleg nem ajánlatos, mert sérülhet.Gumi nélkül viszont nem lesz bajotok ha kipróbáljátok, csak védekezni kell!!!Vagy ha mindenképen ragaszkodsz a vízhez, válaszd a zuhanyt!

2008. ápr. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
69%

Itt mindenki mond mindent. Inkább olvasd ezt el:


[link]

2008. ápr. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
55%
Azért az a magzatvíz a magzatburkon belül van! :D
2008. ápr. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!