Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A brátommal mikor először...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A brátommal mikor először voltunk együtt óvszerrel csináltuk, de nem tudta, hogyan kell használni. Szűz volt, vagy csak fogamzásgátlós lánnyal csinálta előtte?

Figyelt kérdés
De nem tudta, hogyan kell használni, mivel az óvszer tetejét be kell fogni, hogy ne legyen levegős, ő meg simán csak felhúzta, lehet hogy szűz volt előtte? Vagy olyan lánnyal csinálta aki fogamzásgátlót szed?
2008. ápr. 18. 09:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg szűz volt.De kérdezd meg tőle hogy más lánnyal csinálta e már.Ha szeret elmondja az igazat.
2008. ápr. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is őt kéne megkérdezned, nem tudom, itt mi milyen alapon tudhatnánk... Bár nagy valószínűséggel szerintem is szűz volt.
2008. ápr. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%
Bocs, de milyen kapcsolat a tiétek, hogy még ezt sem beszéltétek meg az elején???,Sztem is őt kéne megkérdezni, mi honnan tudjuk, hogy a barátod szűz volt e vagy nem?
2008. ápr. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem szuz volt az illeto.de ezt inkabb tole kene megkerdezned.es ha tenyleg szeret teged ugy igazan akkor nem fog hazudni neked!!!!!!!!!!ha azt mondja hogy szuz volt akkor megertem,de manapsag azert mar mindenki tudja hogy hogy kel felhuzni egyt gumit!!!ez ha enm volt szuz akkor valoszinuleg csak olyen lannyal csinalt aki fogit hasznal!egyszoval tisztazzatok..remelem nem fogsz benne csalodni!es nem fog hazudni de ezt nem hinnem!hisz ha lefekudtetek egymassal akkor megvan koztetek a kolcsonos bizalom!es megbiztok egymasban teljes mertekben.szoval nem fog hazudni neked!!!!!!!!1
2008. ápr. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egy szűz is tudhatná hogy kell egy gumit felhúzni. Csak el kéne olvasni a tájékoztatót.
2008. ápr. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!