Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit csinálnál, ha 19 évesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnál, ha 19 évesen még mindig szűz lennél?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 20. 18:23
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
Tévedés, mert nem tudom, hogy mi az a wow és nem a gép előtt élem az életemet, ja és lány voltam.
2012. ápr. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:

Én se nagyon wowozok, szeretnék haverokat, de kinevetnének ha megtudnák ezt.

Sem a környékemen, sem pedig az ismerőseim között nincsenek normális velem egykorú emberek, akikkel tudnék csajozni.


Régen voltak barátaim! de elköltöztek!

2012. ápr. 20. 18:49
 23/38 A kérdező kommentje:
Ilyenkor mi a teendő, mit kellene tennem, valaki tudna válaszolni nekem erre?
2012. ápr. 20. 18:50
 24/38 anonim ***** válasza:
19 évesen gondolom még suliba jársz, osztálytársaid csak vannak velük kéne haverkodnod
2012. ápr. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:

Nem csak wow van, tévedés. Ráadásul ha egészségesen állnak hozzá, jó kikapcsolódás és a koncentrációt is fejleszti.

Az igazi bűnösök: a facebook, iwiw, twitter meg a hasonló sz*rok nem beszélve a valóságshowkról.

2012. ápr. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:

nincsenek osztálytársaim.

majd szeptemberbe újra kezdem a 12. osztályt. Sajnos a depresszióm és a nyomorultságom miatt 12.-be már nem jártam be, csak 2 hetet. Pedig jó tanuló voltam...hmm...hülye voltam.

De most újra szeretném már kezdeni, szeretnék barátokat, meg barátnőt, de nem tudom, hogy mit csináljak, suliban lehet ilyet csinálni?

várjak szeptemberig?

vagy mit csináljak?

döntésképtelen vagyok mindenben...már egy jó ideje.

2012. ápr. 20. 18:57
 27/38 anonim ***** válasza:
Előbb hozd rendbe a világgal való kapcsolatod. Igyekezz boldog lenni nő nélkül, ekkor fogsz barátnőt szerezni.
2012. ápr. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 A kérdező kommentje:

tehát az első lépés az, hogy legyek boldog egyedül.

meg, hogy szeressem a világot.

2012. ápr. 20. 19:07
 29/38 anonim ***** válasza:

nem vagy egyedül! Én is szerencsétlen vagyok a nők terén pedig teszek érte... okos vagyok, sportolok, még a pofám is nagy és még sem kellek nekik :D háhá

19 F

2012. ápr. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:

a barátok nem nevetnek ki ilyen miatt.

hol laksz? így könnyebb lenne tanácsokat adni.

2012. ápr. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!