Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ebből lehet baj?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből lehet baj?

Figyelt kérdés
Tegnap a pasimnál voltam és már szexelni akartunk de nem volt óvszerünk, már az előjáték is megvolt és síkosítót is használtunk, be rakta nekem pár másodpercre (kb úgy 10 mp. lehetett) de nem élvezett el ... már a suliban is ijesztgettek ma hogy azért vegyek esemény utáni tablettát de nem hiszem hogy bármi baj is lehet belőle... jól gondolom vagy lehetséges hogy terhes leszek még ennyitől is????
2012. ápr. 20. 20:17
 1/10 anonim ***** válasza:

Lehet! Van rá esély.

Bár attól függ, a gyermekáldást bajnak tekinted-e. :D

2012. ápr. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Most léccike komoly témát szeretnék mert már félek h terhes lehetek ... nem kéne még a gyerek ... szóval kéne még utólag a fogamzásgátló vagy az esemény utáni tabletta ??
2012. ápr. 20. 20:27
 3/10 anonim ***** válasza:

Utólag fogamzásgátlóval mire mész? :D

Olyan mintha levágtad volna az ujjad és vissza akarnád ragasztani, ne viccelj.

Ha meg akarsz nyugodni, vegyél be eseményutánit. De rengeteg oldal van, ami tájékoztat ezekről jó lenne utánanézned, ha már a "baj" előtt nem tetted meg.

2012. ápr. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nekem úgy mondták a többiek hogy a fogamzásgátló utólag is tud hatni O.o
2012. ápr. 20. 20:34
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem meg azt mondták, hogy a Mikulás létezik. :D

Olvass utána komolyan valami megbízható oldalon. Aztán cselekedj belátásod szerint.

2012. ápr. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ja amúgy biztos hat, gondolj már bele... Elmész nőgyógyászhoz, elmész vérvételre, aztán felírnak neked való fogamzásgátlót. Simán beágyazódik a hímivarsejt addig, és akkor meg már csak a kaparás marad. A 72 órás tabletta meg nem véletlen 72 órás.

De igazán odafigyelhettél volna biosz órán.

2012. ápr. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem várja dologgal, de ha látod közeledni a gólyát akkor gyorsan fuss és bújj el.
2012. ápr. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

okosak a többiek...

amúgy, ha nem értesz ezekhez a dolgokhoz miért csinálod???

2012. ápr. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
szinte 0 az esély egyátalán nem kell félni amikor azok akik megszakitással sexelnek és nincs gyerekük nem tom 500. után sem, akkor neked nem kell félned emiatt az 1 10 mp miatt!!!!!
2012. ápr. 21. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
utolsó...a "baj" könnyen megvan
2012. ápr. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!