Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok, írnátok szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, írnátok szexuális fantáziákat?

Figyelt kérdés

Mi az, amire vágytok, hogy megtapasztaljátok? Mi az, amivel egy férfi valóban elvarázsolna benneteket, és eddig nem tudtátok átélni?

Lehet szituáció is, lelki-testi keveréke, vagy szavak megfelelő pillanatokban, bármilyen olyan vágy, amitől úgy éreznétek, ha valósággá válik, a mennyországban kerültetek.



2012. ápr. 20. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem írnék ilyen nyálas baromságot, amire te gondolsz.

Pokolban több az ismerős. :D

2012. ápr. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én jelenleg még a Földön vagyok, még nem kerültem a menyországba.. XD
2012. ápr. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nincs konkrét fantázia. Egyszerűen egy olyan személyre szeretnék rábukkanni, aki értelmes és nem ronda, tehát ki lehet vele alakítani egy kapcsolatot, bele lehet szeretni. :)A szexualitást nem szeretném, ha tabuként kezelné, legyen kísérletezgető típus. Nekem ez lenne a mennyország.
2012. ápr. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
engem most csak egy pasi tudna lenyűgözni, és nemes egyszerűséggel avval, ha észrevenne.
2012. ápr. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Most hogy így mondod, szeretem, ha b@sznak.

69/N

2012. ápr. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy öregasszony egy halott öreg férfi oszlóban lévő túrós f*szát szopogatja, közben elcsócsálj a fél f*szát, majd kiszopkodja a végbeléből a fost és azzal gargarizál, majd a saját lucskos gombás pinájába köpi. Ezek után te oda mész és vaginálisan megb*szod.
2012. ápr. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!