Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nem tudom hogyan oldjam meg,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom hogyan oldjam meg, egyáltalán "helyrehozható" ez?

Figyelt kérdés

A helyrehozhatót azért tettem idézőjelbe, mert igazából az se helyes, csak nincs más választás. Kb. 1 éve élek nem életet a barátommal...Nem volt még sose orgazmusom igazából a közelében se voltam sose, és a pasim már mindent megtett, hogy legyen orgazmusom, órákon át petingeltünk, beszélgettünk róla, hogy mért nem tudok ellazulni.igazából azóta már tanultam, és tökre el tudok lazulni. nah mindegy, lényeg az, hogy mivel nem volt orgazmusom éreztem, hogy csalódott volt a párom, éreztem, hogy úgy gondolja ez az ő hibája és elkezdtem teteni az orgazmust...

Azóta már megbántam, de nem tudom, hogy ezt elmondjam neki

Gondolom ha ezt elmondom, egy akkora csalódottság lesz benne...és még a kapcsolatunk rovására is mehet...És meg se akarom bántani...Vele szeretném leélni az életem, mert szeretem, persze ezt nem lehet tudni de akkor mostmár tetessem éveken át...?vagy mit tegyek? Igazából tudom hogy bennem van a hiba, tudom, hogy nálam ez fejben dől el, de nem tudok ellene mit tenni. Csak azért félek,hogy később esetleg mással is kipróbálnám, hogy hátha vele sikerülne, de eszembe sincs ilyen most, és nem is akarom hogy legyen, de van egy ismerősöm, aki ugyanígy volt...(jah és a mostani párom vette el a szüzességem)Köszönöm a válaszokat előre!!!!!!


2009. jún. 21. 17:02
 1/9 A kérdező kommentje:
nemi életet*
2009. jún. 21. 17:03
 2/9 anonim ***** válasza:

próbáljátok úgy, hogy egyszerre nyal és ujjaz, van, aki csak így tud...


18F

2009. jún. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
már volt próbálva sokféleképpen.:S és semmi, pedig nagyon élvezem a szexet vele, meghanék nélküle, csak nincs vége...:S
2009. jún. 21. 17:12
 4/9 anonim ***** válasza:
masztizni is próbáltál miközben együtt vagytok?
2009. jún. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Változtassatok valamit,....... iktassatok be egy 3.tagot, vagy próbáljátok ki valami extrémebb helyen...... hátha segít.
2009. jún. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Először is hány éves vagy? Lehet hogy nem értél még meg testileg a szexre.

Ugyebár 2 féle orgazmus létezik. Hüvelyi és a "csiklós". Sok nő képtelen elérni a hüvelyi orgazmust! Ez van. Lehet próbálkozni meg minden, de lehet hogy soha nem lesz rá képes. Csikló ingerléssel sem volt még orgazmusod?

Amúgy szerintem mond el neki!!! Ha tényleg ennyire szereted és vele tudod csak elképzelni az életedet akkor meg főleg!!!! Nem szabad ilyen dologban hazudni. Minnél tovább vársz az orgazmus tettetésének bevallásával annál fájdalmasabb lesz a párod részére ezt megtudni.

2009. jún. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Változtassatok valamit,....... iktassatok be egy 3.tagot, vagy próbáljátok ki valami extrémebb helyen...... hátha segít.
2009. jún. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

az ujjazás,és közben nyalás tényleg jó:)

én rendesen szex közben nem tudom elérni az orgazmust,csak orálisan,vagy amit először irtam...és nagyon jó:D

2009. jún. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Masztizz sokat,próbálgasd,hogy a legjobb és csináld úgy sokáig.Aztán mikor már beleremegsz meg minden akkor kész,itt az orgazmus.Nos,én a helyedben elmondanám a párodnak.Nekem ez fontos,hogy megbízzunk egymásba és őszinték legyünk,és ez pont ide tartozik.Tuti,hogy meg tudjátok beszélni,mert szeretitek egymást és nem akarjátok,hogy vége legyen a kapcsolatnak.A másik pedig,ha nem mondod el,akkor sose lesz orgazmusod,ami oltári jó érzés,+ még mindig tettetni kell majd a párod előtt.Ez jó lenne?Szerintem nem!Ráadásul ha megbeszélitek tudtok változtatni rajta:)

Mérlegeld a dolgot,és dönts okosan!Szerintem meg tudjátok beszélni!


Remélem segítettem!

2009. jún. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!