Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Egy Adventistának szabad csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy Adventistának szabad csak az érzés miatt maszturbálnia?

Figyelt kérdés
Tehát nem azért mert ki akarja magát elégíteni, hanem mert jó érzés.
2009. jún. 21. 17:50
 1/3 anonim ***** válasza:
90%
Szia! Hát ez érdekes. Te vagy adventista? Nos, ha valaki a vallás miatt, megfosztja magát attól, ami a normális, mert biológiailag és a későbbi családi életben is szüksége van rá, mert egy kapcsolatban ez meghatározó élmény. Én nem vagyok egyik vallás iránt sem hithű, de nyugodtan maszturbálj, szüksége van rá a szervezetednek, semmi bűnt nem követsz el vele és senki nem fog érte megbüntetni és akár azért is maszturbálhatsz, mert ki akarod magad elégíteni. Semmi szégyellnivaló nincs benne, ennyi erővel a szerelem, mint kellemes érzés is megszűnne. A szexuális élvezés, ugyanaz, mint amikor éhes vagy és eszel, vagy szomjas vagy és iszol. Szükséged van rá, ezért kielégíted a szükségleteidet, semmi rossz nincs ebben. Remélem tudtam segíteni! 20/L
2009. jún. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Jajj az első mondatot nem fejeztem be, szóval ha valaki emiatt megfosztja magát ettől az élménytől, annak sosem lesz boldog élete.
2009. jún. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A Biblia tiltja a maszturbálást, legalábbis fiúknak, mert ugye kárba vész a spermium. De ha jól tudom, az egyházak a lányoknak is azt tanítják, hogy az önkielégítés visszaélés az élvezettel. Ahogy tudom, az adventisták eléggé komolyan veszik ezeket a dolgokat. Te pedig szabad ember vagy, és te döntesz arról, hogy milyen elvek szerint akarsz élni.

24/F

2009. jún. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!