Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogy kezdjek bele az orális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezdjek bele az orális szexbe?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, három éve élek nemi életet, és az orális szexszel sosem volt semmi bajom. A mostani kapcsolatom bár még fiatal, eddig nem került sor rá, se én nem kaptam, se ő. Ez nem is okozott illetve továbbra sem okoz problémát, hisz nagyon jó vele az ágyban, még is szeretném kicsit kényeztetni. Furcsa hogy ő még nem próbálkozott, lehet hogy nem szereti... akkor viszont nem szeretném kellemetlen helyzetbe hozni azzal, hogy rosszul érezze magát amiatt, hogy nem adja vissza... Amúgy is kicsit bátortalan vagyok az újdonságok terén, jobban szeretem ha a srác kezdeményez. Hogy deríthetném ki, hogy vágyna e rá? Illetve hogy kezdeményezzek "feltűnőtlenül"?

A szexről kiválóan tudunk kommunikálni, mindent megbeszélünk, ez valahogy még is tabu téma... mit tehetnék? (lány vagyok)


2009. jún. 21. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Kizárt hogy nem szereti bocsi de minden pasi szereti.

És szerintem vissza is adná ha lassan kicsit majd neki kezdenél.

Mondjuk kezd el puszilgatni lefelé stb stb és probálj meg rátérni.

Szerintem élvezné, és utána viszonozná is .

Ha ezt igy nem mered akkor meg ovatosan előjáték után kérdezz rá hogy mi lenne ha ma másképp is kényeztetnétek egymást stb.

2009. jún. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Bár ritka de van olyan férfi aki nemszereti a z orásis sexet,hogy ez világosan kiderüljön konkrétan rákell kérdezni mert az ijen nemfeltünö kérdezgetés félreértést okozhat.
2009. jún. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Pont azért óckodom a dologtól, mert a volt barátom nem szerette, így azt sem akarta, hogy én csináljam neki. Így nehéz nyitni, de ha egyszer megtörténne és nem lenne belőle semmi, akkor a második lépés már mindig egyszerűbb... Tudom nem kéne túl parázni, de hát... ez vagyok én :S
2009. jún. 21. 18:31
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A pasim sem stzerette sosem az orális szexet, de sikerült rákapatnom. Most már imádja. :)

Szerintem előjáték közben mikor a kezeddel kényezteted, óvatosan bukj rá és puszilgasd. Ha hagyja és nem tolja el a fejed, tuti benne van. Amugymeg türelem és lelekesedés kérdése és minden pasi megszereti. :)

2009. jún. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Na figyelj bééjbííí! MEgfogo a faszid kolbászát, elöveszed, majd torokrfa veszed.
2009. jún. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!