Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nem fáj a nönek a vastag...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem fáj a nönek a vastag pénisz behatolása anális szexnél?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 20. 00:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az anális sexnél nagyon el kell tudni lazulni, és használni kell sikosítót!Akkor nem fog fájni! Az elején óvatosan, érzéssel kell csinálni.Ha látod a partneren, hogy neki fáj, vagy kellemetlen, akkor jobb abbahagyni inkább, minthogy örökre elmenjen töle a kedve...
2008. ápr. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Hát mi is kipróbáltuk a barátomnál az első szörnyű volt enél roszab érzést még nem éreztem :s (de használtunk síkositot is)aztán másodszora is csiniztük és ugyan úgy nagyon fájt! A barátom mikor az elsőt csináltuk és fájt egyfolytába bocsánatot kéregetett a másodikat se ő hanem én akartam és mikor harmadszora akartam akár menyire fel volt izgulva nnem rakta oda be mert tudta hogy multkor is nagyon fájt nekem!(olyan partnerel kell akit szeretsz megbízol benne és nagyon gyengéd!)Pusy(remélem segitettem) :)
2008. ápr. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
87%
DE!
2008. ápr. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De akkor mégis,miért csinálják olyan sokan ha nem jo a nönek?
2008. ápr. 20. 13:11
 5/10 anonim válasza:
100%
Más nevében nem írhatok csak a magaméban. Mi úgy kezdtük hogy a párom először csak az ujját használta. Meg kell jegyeznem, hogy régóta együtt vagyunk, borzasztóan szeretjük egymást, is nincs semmi amiről ne tudnánk beszélni a szexet illetően. Teljes a bizalom. Akkor nem fájt, hanem inkább csak furcsa volt... meg egy kicsit csiklandós :) A sikosító meg hideg :)) Aztán mivel akkor még a szülőknél laktunk, kértem h várjunk még ezzel, amíg különköltözünk, mert féltem hogy talán túl hangos leszek :)) Ő ezután egyetlen egyszer semkért hogy csináljuk, hanem kivárta amíg egy vidám -nem épp alkoholmentes:)- éjszaka után én kértem hogy próbáljuk meg. Nagyon óvatos volt, lassan csinálta, mindig kérdezte hogy jó e, és persze sikosítót használtunk. Nekem nem fájt... az elején megint az a furcsa érzés volt... egészen furcsa... de miután teljesen beért, már jó volt.... nagyon jó ;)
2008. ápr. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyáltalán nem fáj,még síkositót sem kell használnunk,mert annyira feltud húzni a párom,hogy szükségtelen,lényeg,hogy teljesen el kell lazulni,óvatosan,apránként hatoljon be,ne hirtelen,az valóban fájdalmas! :)) de véleményem szerint ha vastag inkább akkor okoz nagyobb élvezetet,ha rendesen csináljátok.
2008. ápr. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Már vagy 5ször probáltuk a párommal ( akiben tökéletesen megbizok,szeretem,imádom,és iszonyat gyengéd velem) de eddig sikertelenül. Köszönöm a tanácsokat:)
2008. ápr. 20. 14:48
 8/10 anonim ***** válasza:
96%
De fáj, nem tudom, hogy akinek nem fáj, annak milyen magas lehet a fájdalomküszöbe... :D Sztem az első mindenkinek fáj és kellemetlen, pláne, ha vastag a barátod. Sikosító mindenképpen kell, mert a végbélben nem termelődik szexuális inger hatására nedv, mint a hüvelyben.
2008. ápr. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi egyszer próbáltuk, és nagyon fájt. :S
2008. ápr. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az rettentoen faj egy nonek!!!az analis szexnel laza kell lenni es ha lehet sikositot hasznalni!
2008. máj. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!