Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Még fiatal vagyok és azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még fiatal vagyok és azt "elvileg" álmodtam, hogy megerőszakol az egyik ismerősöm. Álom volt vagy valóság?

Figyelt kérdés
az ajtó elvileg zárva volt de én nagyon félek hogy nem álmodtam. másnap fájt a hüvelyem de nemtudom miért.. meg a fiúk is beszólogatnak, nagyon félek hogy nem álmodtam :(
2008. ápr. 20. 08:59
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
még hozzáírom hogy este 9-10 óra volt és aztó zárva ' elvileg ' , szüleim otthon voltak
2008. ápr. 20. 09:00
 2/16 anonim ***** válasza:
81%
Nyugodj meg!Az álom egy nagyon különleges dolog.Valószínűleg azért fájt a hüvelyed,mert az álom néha teremtő erejű.Így élünk át majdnem mindannyian életünkben legalább egyszer álmunkban orgazmust stb.
2008. ápr. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
76%
Hát már ne is haragudj, de azt csak te tudod, hogy álmodtad-e vagy meg is történt!!!Ha alszol, arra mindenképp felébrednél, ha meg akarnának erőszakolni! Nem???
2008. ápr. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nem éppen!Gondolj rá,hogy hány olyan eset van,amikor a házibuli után a csaj elalszik,és bemegy egy fiú és megerőszakolja...Az álom gyakran valóság is.DE!ilyet azért nehogy elhiggy nyugi,nem történt semmi.Nekem volt oylan,hogy verekedtem az osztályban,és csúnyán összevertük egymást az egyik barátnőmmel.Mikor felébredtem vérzett az orrom.Nyugi
2008. ápr. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Én vagyok az író, de annyira félek hogy nem álmodtam!4


Álom volt?

2008. ápr. 20. 10:13
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért ő nem volt részeg, uhogy eléggé kómásnak kell lenni, hogy ne emlékezz arra, h megerőszakoltak.Mi nem tudjuk megmondani,h igaz volt e,neked kell kideritened.
2008. ápr. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
81%
Házibuli? az teljesen más. ott részeg emberek vannak általában. ezért is erőszakolnak meg ott lányokat. ha szűz vagy akkor TUTI fekeltél volna a fájadlomra, vagy arra, hogy valami uj dolog történik odalennt. ismerősöd meg csaknem tesz ojat. és az ajtó is zázva olt. amugy ha tényleg félsz akkor menj el dokihoz. ő tutira megmondja, hogy mi is a teendő.
2008. ápr. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
nemvoltam buliba 9 kor feküdtem le aludni, arra emlékszem hogy egyszer felébredtem. Persze a ruha rajtam volt azaz nemvolt leszedve, anya aztmondta az ajtó bevolt zárva de én mégis félek..
2008. ápr. 20. 10:28
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ajj, te vagy aki a csakmiketten.hu-ra is irogat? Mar ott is idegesito voltal. Mar bocsanat, ott is leirtak 800000x, hogy alom volt. En is leirtam, de akkor most is. Zarva votl az ajto, a szuleid otthon voltak, vigyaznak rad, eszreveszik ha valaki bemegy a lakasba. Tovabba, irtad csakmikettenen, hogy hany eves vagy. A fiu sem tunik idosebbnek, tehat egy kisfiu nem fog betorni hozzatok, nem fog megeroszakolni, visszaolotztetni, utana masnap az iskolaba dicsekedni vele. Ezt ugye te sem gondolod komolyan? Hidd mar el, hogy eszre venned, ha valaki tenyleg megeroszakolna. Ha tenyleg ennyire zavar, mintahogy itt is meg ott is leirtad, akkor beszelj mar anyukaddal konyorgom...
2008. ápr. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Aztmondta zárva volt az ajtó, oké
2008. ápr. 20. 11:51
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!