Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Idáig is borotváltam és semmi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idáig is borotváltam és semmi gond nem volt, most meg állandóan kipötyösödik a bikinivonalamnál. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 21. 12:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
próbáld meg epilátorral...attól nem fog kipöttyösödni.én is azzal csinálom, igaz, hogy fáj egy kicsit, de kibírható szerintem.
2008. ápr. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
epilátor?? akinek a borotvától kipöttyösödik, annak epilátortól méginkább...nekem is kiszokott pöttyösödni, megolkdás: neogranormon kenőcs, 1-2szer bekened vele és semmi gond nincs..
2008. ápr. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm! És ezt a kenöcsöt, patikába kapható??? Mennyi kb?


Várom a további válaszokat.

2008. ápr. 21. 13:32
 4/11 anonim ***** válasza:
A neogranormon azért nem jó, mert nagyon zsíros és nem szívja be a bőröd, még másnap is ragadsz tőle! Én a Veet szőrbenövés elleni krémet használom. Ez jó a kipirosodásra, az irritációra és a benőtt szőrtüszőkre is! Drogériákban (Rossmann, DM) vagy hipermarketekben kapható, az ára 1000 Ft körül mozog.
2008. ápr. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Sszia, valszeg csak begyulladtak a szőrtüszőid. Amit az előttem szólok ajánlottak az tényleg nem rossz, ha nagyon nem javul, én tudok mondani egy jó, háromfázisú kenőcsöt. De ezt csak receptre írják fel, azt hiszem.

Egyébként ha viszket is, akkor van gáz. Akkor már valószínűleg fertőzés.

Nekem mondtak olyat is, hogy amikor (bármikor bárhol) felsértem a bőrfelületet a borotvával, azonnal elfertőzödik. Nem tudom, igaz-e, de mindig meg van az esélye, hogy valami történik. (mármint begyullad, vagy tényleg elfertőzödik.)

2008. ápr. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az epilátor borotvafejét alig lehet érezni!!
2008. ápr. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
elég, ha csak hintőport szórsz rá miután leborotváltad és kész.
2008. ápr. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A hintőportól eltömülnek a pórusok és be fog gyulladni! Én is a Veet-et ajánlom!
2008. ápr. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
sima babolaj, csodákat tesz. Vizes alapú, nem ragad, beszívja a bőröd. és nem pöttyösödik ki.
2008. ápr. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
az epilátortól egyáltalán nem pöttyösödik ki...utána egy kicsit az, de elmúlik...én este megcsinálom és másnapra már semmi nem látszik!!!
2008. ápr. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!