Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hamar elmegyek van valami...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hamar elmegyek van valami egyszerű megoldás?

Figyelt kérdés

Sziasztok az lenne a problémám,hogy a barátnőmmel amikor elkezdünk szeretkezni viszonylag nagyon gyorsan elmegyek..utánna nincs az,hogy lelankad,de engem nagyon is zavar...nekem fontos h őő menjen el nem én:S:S

van valami itthoni vagy esetleg humánus megoldás??előre i köszi!!


2008. ápr. 21. 14:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nagyon sok ilyen kérdés volt már, használd a keresőt.


Itt van pl. ez:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__12..

2008. ápr. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

ha ezt beszeldd emg a baratnoddel.szerintes is jobb ha az aktus utan a csaj meg el nem pedig a fiu!!!!!!!!!!!

es a csaj is jobban erzi magat ha o meg el a sax utan

nemtom ennek ez a rendje!ha pl a fiu meg el akkor a csaj ugy is veheti h o csak 1 volt a sok kozul!szerintem de ezt a kerdest ti kettotok kozt kellene megbeszelnetek.tisztazzatok a dolgokat.mondd meg neki h ez neked zavaro.es stb...erteed?szerintem..sok sikert!

2008. ápr. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De az Miért lehetett,hogy kb 2hónapja csináltuk elégy extreme helyen és furán nem tudtam elmenni....de őőő3x is..ennek én örültem de akkor meg őőő volt azon kiakadva h miért nem emek el..és télleg akármit csináltunk én semmi!:Sez miért lehet?pszihés ok?
2008. ápr. 21. 16:23
 4/12 anonim ***** válasza:
Valószinűleg őt begerjesztette a hely, téged meg gátlásossá tett.
2008. ápr. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Esetleg az, hogy pont mielőtt elmennél megálltok? )Aztán még mehet tovább..elvileg..)
2008. ápr. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Többször is lehetnék"gátlásos":D:D


ha meg megállunk akkor se változik semmi mert vagy túlságosan élvezem az aktust v nem toom mert hamar elmeek!és nagyon nagyon zavar..

2008. ápr. 21. 20:07
 7/12 anonim ***** válasza:
Meg kell tanulnod visszafogni magad. meg persze nem folyamatosan "csinálni" hanem közben mást is. elvileg idővel menni fog, ha másoknak is megy.
2008. ápr. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát néha nálunk si ez a baj, mondjuk engem nem naon zavar! De erre mondjuk az is a megoldás, hogy önkielégítesz és amikor éezed h már közel van, nem is naon közel, akko leálsz és ezt többször és akko hidd el, hogy jobb lesz, nyugodtan probáld ki:) Meg amikor csináljátok a párodal, akkor előtte inkább csak órál legyen és ugy menj el, és utána jobban fogod bírni a szexet;)Remélem segítettem:)
2008. ápr. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszia sok-sok jó tippet megfogadom őket kipróbálom,amúgy meg mi is azt szoktuk csinálni elősször elmeek és utánna jön az aktus!csak akkor is zavar!!!
2008. ápr. 23. 16:02
 10/12 anonim válasza:
húzz fel egy szűkebb gumit ami feszül így nem engedi h egyből elmenj ezzel nyerhetsz sok időt vagy piáljatok be úgy jobban áll és tovább tart aztán ha többet csináljátok egyre jobban fog menni nem fogsz már elmenni egyből sok sikert spanom mindent bele : D
2012. nov. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!