Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az lehet, hogy egy pasi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az lehet, hogy egy pasi a szex közepén azt mondja, hogy hívja az anyagcsere és erektált állapotban kimegy wcre, és 15 perc után visszajön és folytatni akarja?

Figyelt kérdés
Közben persze elszívott egy cigit...Miért csinálta ezt?
2008. ápr. 22. 20:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Jesszus.... Nem mindennapi. Szerintem amúgy van ilyen. Nem zárja ki semmi, hogy ne lenne ilyen... mondjuk azt már nehezen hiszem, h "olyan" állapotban szépen kisétál a WC-re :)
2008. ápr. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
Szia! Én mintha úgy emlékeznék bioszóráról, hogy ilyen nem lehet! Mert a kettő nem megy együtt - remélem érted, mire gondolok. Emlékszem, nálunk valaki megkérzezte, h egy pasi bele tud-e pisilni a lányba és az volt a válasz, h nem, mert akkor ezek a dolgok elzáródnak valahogyan. Vicces óra volt egyébként :-)
2008. ápr. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia en fiu vagyok s tudom hogy ez nem lehetseges. Véleményem szerint félt hogy tul hamar elmegy ezért ment ki a wc-re mert valoszinuleg olvasta hogy másodszorra a férfi sokkal tovább birja. Szerintem ez történhetett de biztos hogy nem pisilni ment:D
2008. ápr. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sztem azt érezhette (mondjuk igazából akkor már az elején is érezte volna), hogy pisilnie kell (de az is lehet, hogy "nagydolga" volt??) szóval azt érezhette, hogy tele van a hólyagja és kiment a wc- re, megvárta míg lenyugszik- akkor tud pisilni. De álló f.rokkal nem megy :)
2008. ápr. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
pontosan ez történhetett mert tényleg baromi kellemetlen ha hugyozhatnékja van az embernek fél órán át és arra tud csak figyelni, és ehhez várnia kellett egy kicsit. Utánna meg mért ne szívhatott volna el egy cigit, a lényeg az hogy visszament miután végzett nemde?!
2008. ápr. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ha a dolog nem aktus közben történt, hanem miközben te orálisan kényeztetted, akkor tudom a megoldást. Ugyanis én is jártam így.

Volt egy barátnőm, aki (a kapcsolatunk elején) nem igazán volt a toppon orális értelemben. Konkrétan abban merült ki a tudománya hogy nagyon erősen szívta. Ami egyrész nekem nem is volt jó, másrészt meg pisilnem kellett tőle. Namost, ha elötte röviddel nem intéztem el a dolgot, akkor határeset volt, hogy vissza bírom-e tartani, vagy nem.

2008. ápr. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
lehet,hogy hasmenése volt
2008. máj. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Feri921103 ***** válasza:

Ez fájt..... Kérem én nem fiú vagyok,hanem férfi... és igen is lehet, simán.... Attól hogy szeretkezik az ember, még működik az anyagcseréje, és érzi ha épp aktus közben kezd feszülni a hólyagja!

Igen, persze igaz, hogy mikor erektált állapotban megy ki... akkor rögtön nem fogja tudni rögtön üritésre használni a szerszámot, így kell vele várnia!!!!

Amúgy velem is előfordult már 1-2 alkalommal! :D

2013. júl. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!