Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogy tud egy csaj egymas utan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tud egy csaj egymas utan tobbszor is elmenni? Huvelyi orgazmussal, vagy csikloival? S hogyan?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 22. 22:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem eddig 4x ment ugy igazan egymas utan es csakis csiklo izgatassal.

A huvelyi is jo de kozel sem olyan intenzitasu.

Hogyan? Varazsnyelvu megfelelo partnerrel...:o)


ui. egy kicsit azert belehaltam.

2008. ápr. 23. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is csiklóival, a hüvelyi orgazmust sok lány nem tudja átélni, bár én úgy gondolom ellentétben az első hozzászólóval, hogy nagyobb intenzitású. Ritkább, de nagyobbat szól, a tapasztalat legalábbis ezt mondatja:)

Hogyan? fürge ujjakkal és nyelvvel. :)

2008. ápr. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem általában úgy szokott lenni, hogy először hüvelyi aztán csiklói, de nem mindig csak akkor ha a párom eltalál ott bent valamilyen pontot, nem igazán tudom megmagyarázni, de hiába csináljuk ugyanúgy nem mindig sikerül. A nőknek nem kell úgy regenerálódni, mint a pasik péniszének, ezért sikerülhet, ha belelendültök és jó a partner.

Egyébként nálam is sokkal jobb a hüvelyi.

2008. ápr. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

jaj, ne is beszéljetek a szexről :D:D:D


egyébként nekem eddig úgy sikerült hogy először hüvelyi, aztán csikló és így váltotta egymást ... asszem 4 volt egymás után... cska aztán eláztattam az ágyat :$

2008. ápr. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én nagyon könnyen bárhogy. Az se fontos, h nagyon sokáig csináljuk.
2008. ápr. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kb. egy óra alatt 5ször volt csiklóorgazmusom, akkor is csak azért hagytam abba, mert már nem birtam. Nagyon jó, de olyan mint a csikizés, szinte nem birom. :)

Hülyei orgazmusom még nem volt. De azért sem, mert azt nehezebb elérni, és nem fektetek belé elég energiát

2008. ápr. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%

ahogy olvstam a válszokat, mindenki elmondta Neki mennyi volt, de konkrétumost nem írtak.

A hüvelyi orgazmust könnyebb ismételni, ha egyszer sikerül elérned. De gondolom tudod, hogy nem mindenkinek sikerül. Nos a hüvelyi orgazmus is egy csiklóorgazmus, mivel a csikló a egy része a hüvelybe torkollik. Mivel az izgatás ott éri, lesz egy orgazmus, de az nem olyan intenzív, mintha a csiklón történt volna az igaztás.

A G-pont orgazmus nagoyn intenzív, és nagyon sokszor és könnyen ismételhező, az egész tested remeg tőle. Keresd meg a G-pontot, és a kedvesed középső és mutató ujjával csináljon a hüvelyedben intenzív fel le mozgásokat a ponton.

Az A-pont inkább a hüvely nyílásod felél van, kintebb mint a G-pont. Kellmes de annyira nem intenzív.

Az U-pontod, a csikló alatt, és húgycső felett helyezkedik el. Nagyon könnyen ismételhető, és fantasztikus orgazmus okoz.


Legkönnyebben a csiklón keresztül éred el az orgazmust. Miután megvolt az első, vájr kb 5-6 másodpercet, azután nagyon gyors és intenzív kézmozdulatokkal ismét igereljétek, vagy gyors nyelvjátékkal. És isémt jön az

orgazmus. Ha nem leszel hirtelen nagyon érzkeny a csiklód,akkor megint megtehetitek. Ha érzékeny várjatok 2 percet, és ismét álljatok neki.

Ha ráérzel nagyon könnyen lehet orgazmusod. Nekem ami a legtöbb volt fél óra alatt 10 orgazmus. A nőknél ez csak tanulás kérdése.

Sok sikert!

Petranova

2008. jún. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
hüvelyi orgazmust egymás után biztosan eltudsz érni nekem voltmár egymásután 2-3 de szerintem akármennyi lehetséges egymás után csak egy idő után már ugye kikészül az ember :)
2009. okt. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
en ha magamnak csinálom,akárhány csikloi orgazmusra képes vagyok. pont most vagyok tul vagy 15-16.on, mar nemis számoltam, bár a vege fele mar másabb erzes de az elso 5 fantasztikus :)
2018. júl. 24. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!