Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha nem tölt el undorral 2...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem tölt el undorral 2 férfi szeretkezése akkor homokos vagyok?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 22. 23:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%

nem hiszem, inkább toleráns:)

(ha nem izgulsz fel tőle)

2008. ápr. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
64%
Nem feltétlenül! Végül is a nők is szoktak fantáziálni más nőkről. De csak Te tudod, hogy ez téged felizgat-e annyira, hogy inkább egy pasival szexelj, mint egy nővel.
2008. ápr. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
72%
gondolom a nők felizgatnak. Akkor homokos már nem lehetsz. Ha csak nem undorodsz, akkor az azt jelenti, hogy nem vagy homofób. Ha fel is izgat, akkor biszexuális vagy. Legalábbis van rá hajlamod. ennyi.
2008. ápr. 23. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
57%

igazuk van az előttem szólóknak. téged felizgat 2 pasi szeretkezése? akkor bi vagy. a nők is izgatnak?

de ez miatt "ne aggódj". bár én személy szerint nem örülnék ha a páromnak, akivel komoly párkapcslatban élek, felállna a farka a pasik láttán, ma már a legtöbb pasi ilyen mert az ilyen filmek,a média ezt kommunikálja, elérhetőbb, tolerálhatóbb, szinte már hétköznapi(?), sokakat izgat,szeretik nézni

2008. ápr. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
10%
hát sz.tem meg gáz
2008. ápr. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
7%
Ha férfi vagy, akkor eléggé gáz, ha meg nő, akkor izlésficamod van!
2008. ápr. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
48%
nem azt írja h élvezi csak hogy nem tölti el undorral, ami egyáltalán nem a homoszexualitás jele, csak annak h erős idegzetű vagy meg toleráns:D
2008. ápr. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nem áll fel a faszom ha meglátok egy fiút! Egyszóval nem vagyok meleg?
2008. ápr. 23. 21:47
 9/18 anonim ***** válasza:
Ettől még nem leszel meleg. De, ha az lennél, az sem tragédia. Én lány vagyok és holnap lesz 3 hónapja, hogy van barátnőm. Nagyon szeretjük egymást. És nem érdekel mások véleménye erről (de azért nem vetjük el a sulykot... lásd meleg felvonulás meg ilyenek..). Ebből ugyebár automatikusan következne, hogy leszbikus vagyok. De én nem tudom, mert csak ő érdekel. Nem nézek meg más pasikat/csajokat az utcán, nem gondolok másra. Nem tudom, mi ez, de lehet, hogy az egyszerűség kedvéért mégis azt fogom mondani ezentúl, hogy leszbikus vagyok.
2008. ápr. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Egyszerűen nagyobb az "undorküszöböd".

Valaki elájul egy csepp vér láttán, valaki meg ebéd közben végignéz egy agyműtétet.

Nem értem, hogy egy kis "furcsaság" miatt mér hiszik magukról az emberek, hogy melegek?

2008. ápr. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!