Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha nem kívánja a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nem kívánja a szexet a barátom?

Figyelt kérdés
Egy hónapja nagyon sokat veszekszünk fogalmam sincs miért.Azt mondja nem kívánja nincs velem semmi baja magát a szexet nem akarja.Nem csal meg tudtommal.Nem lenne rá ideje. :( úgy félek.
2008. ápr. 23. 14:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Van ilyen. Nekem is most például elutazott a barátom, és valszeg utána fogjuk megtenni mikor visszajön, de most mégis úgy érzem, hogy inkább megölelném, és a szeretetére van szükségem, nem a gyönyörre.

Szerintem próbáljátok megoldani a problémáitokat, azok hathatnak ki valószínűleg az efajta gondokra is, hogy pl. nem kívánja.

Ha nincs konkrét probléma, akkor is próbáljatok egymásnak segíteni egyre több mindenben. Mármint, ha esetleg vizsgaidőszaka van vmelyikötőknek... attól simán lehet. Vagy valami ilyesmi, nagyobb stressz.

Ne idegeljétek egymást, hanem legyetek nagyon megértőek egymással, kölcsönösen!

2008. ápr. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

fáradt, ki van merülve, stresszelt.

ezért veszekedtek és ezért nem kívánja a szexet sem.

próbáld meg ellazítani, megmaszírozni például.

A sikerül megnyugtatni, akkor valószínűleg az is kiderül mitől ideges és szexhez is megjön a kedve.

2008. ápr. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát nekem lesznek vizsgáim meg költözés előtt állunk és már azt se tudja eljön-e velem másik városba:( annyit veszekszünk. Nagyon sok a nyomás mindkettőnkön de azt hittem az a feladatunk hogy segítsük egymást ehelyett állandoan vitázunk.Tegnap este már én is azt mondtam hogy nem mehet így de azt mondta nem akarja hogy szakítsunk akkor csak szeret még:( az meg hogy nem kíván az nagyon fáj nagyon rosszul esik:(
2008. ápr. 23. 15:59
 4/8 anonim ***** válasza:
most mi is így vagyunk:( semennyit nem szexeltek, vagy azért van? nálunk össz heti 1 (!!!!!) van. kurva kevés.
2008. ápr. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nálunk is heti egy vagy kettő de az is olyan hogy mondom neki hogy lesz ma? Magátol eszébe se jut:( :'(
2008. ápr. 23. 17:12
 6/8 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs mit tegyek nem akarom elveszíteni:(
2008. ápr. 23. 17:13
 7/8 anonim ***** válasza:
talán csak ideges mint az enyém. légy mellette, nyugtagasd! amint változik valami, helyrejön. :) és ne izélj amiatt hogy jaj most szakítani kéne. a legnagyobb hülyeség. csak nuygi, és TÜRELEM!
2008. ápr. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nálam rosszabb a helyzet. Már 5 hónapja semmi. Az én párom szintén fáradtságra hivatkozik, és miután kétszer is csődöt mondott a szerszám, úgy döntött nem is próbálkozik.


Én sem tudom mit tegyek.

2010. szept. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!