Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha orálisan elégitem ki a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha orálisan elégitem ki a párom akkor milyen jo modszer van arra hogy letudjam nyelni az ondot?

Figyelt kérdés
A szándék megvan bennem és imádom az orális dolgokat de v.miért nem megy!Van hogy öklendezem az ondotol főleg ha megérzem a szagát!
2008. ápr. 23. 16:31
1 2
 1/11 anonim válasza:
Ha nem esik jól, ne erőltesd. Szerintem. A lényeg, hogy mindkét félnek jó legyen, nem?
2008. ápr. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szio!Nem eröltetem és szeretném én is csak talán a szaga ami kiváltja belölem ezt vagy nem tudom!Ezért kérdeztem hogy talán v.ki tud v.mi jo modszert vagy poziturát ahogy könnyebben elviselhetö lenne!
2008. ápr. 23. 16:38
 3/11 anonim ***** válasza:
Amivel eddig találkoztam, annak egyátalán nem volt szaga. Sok gyakorlás után nekem magától is lemegy. Egyébként nekem az elsőnél se okozott gondot. Uganúgy kell lenyelni, mint bármi mást.
2008. ápr. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
kicsit viszolyogtam tőle én is először, de a barátomj olyan szerelmesen nézett rám, és olyan boldog volt utána, hogy lenyeltem:) szóval én kérem, hogy dir3ekt szóljon, mikor fog jönni, így fel tok rá készülni, a nyelvemet felemelem, az alatta lévő részben összegyűjtöm az egészet, így nem érzem az ízét, és mikor már nem jön több, egy nagyot nyelek és alig érzem az egészet:)
2008. ápr. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Vannak ételek és italok, amiket ha elfogyaszt a barátod szex előtt kb 4-5 órával, akkor az megváltoztatja az ízét és a szagát. Akkor talán annyira nem lesz kellemetlen és szívesebben lenyeled. Édes lesz pl. ananászlé, csoki, stb. De borzasztó pl a húsoktól (ja és a cigi sem túl előnyös) Neten utána tudsz nézni, mitől még, most ennyi jutott eszembe. Szerintem egy próbát megér :-)
2008. ápr. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem attól hogy orálisan kielégíted még nem kell lenyelni az ondót, ha nem megy akkor ne erőltesd, még a végén elmegy a kedved az egésztől. Nem is értem miért jó lenyelni, és mit élveznek ebben a pasik, mármint hogy lenyeled?
2008. ápr. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem is túlzásokba esik valamelyikőtök.

Az örömhöz nem kell, hogy le is nyeld. Hosszú távon nem is jó, ha olyat teszel, amit nem szeretsz. Ő sem várhatja el tőled. És még ki sem kell ugranod az ágyból: rég kitalálták már a papír zsebkendőt.

2008. ápr. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Velem tobbszor elofordult, hogy lenyeltem de egyszer aztan oklendezes utan rokaba fordult a dolog es a kovetkezo alkalommal amikor csak a szamba vettem a szerszamot mar elkezdtem oklendezni...meg jo, hogy nem vette eszre...

En mindig kikopom a vegen. Zsepi mindig van az agyunk mellett.

A lenyeg az oromszerzes a sperma meg a vegtermek.- ami egyes esetekben ugye nem elhanyagolhato de ebben az esetben nem a tovabb orokitesrol szol a dolog.

Ne kinozd magad!

2008. ápr. 24. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én úgy szoktam hozzá, hogy eleinte nem a számba ment. Aztán hagytam , hogy a számba menjen, de engedtem kifolyni. Aztán már a számban tartottam, de utána engedtem kifolyni, és végül így tudtam lenyelni.

De ez nálam is a mai napig kedv kérdése. VAn amikor megy, van amikor nem . Most pl mióta terhes vagyok, egyáltalán nem tudom lenyelni.

Ha nagyon nem megy, ne erőltesd, mert nem lesz jó vége. Nem te vgy az egyetlen, aki a szagától is undorodik, ezzel nem tudsz mit tenni, ez adottság. A lényeg, hogy élvezzétek mindketten.

2008. ápr. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
mIÉRT AKAROD LENYELNI, ENNYIRE?
2008. ápr. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!