Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Érezhetek vágyat a saját...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezhetek vágyat a saját unokatestvérem iránt? Mit tehetek hogy ez elmuljon?

Figyelt kérdés
én 15 éves vagyok az uncsitesóm pedig 22.mikor feljön hozzánk vagy én megyek hozzájuk egyszerűen nagyon nehéz kibirni hogy pl..ne a szájára adjak neki puszit!nagyon vonzódom hozzá,és a leggázosabb az hogy eszméletlen jó teste van és szivesen lefeküdnék vele..!hogy verjem ki a fejemből ezt a gondolatot!?
2008. ápr. 24. 17:06
 1/7 anonim ***** válasza:
próbálj keresni egy fiut hátha akkor kivered a fejedböl. és próbálj ne sokat találkozni unokatesodal.
2008. ápr. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De az a baj hogy van barátom!több mint egy éve!és ez a z érzés az uncsitesómmal kb 1 hónapja van!
2008. ápr. 24. 17:14
 3/7 anonim ***** válasza:
Huuha..nekem is volt ilyen méghozzá a nagybátyámmal!!!Iszonyatosan jó pasi,de már letettem róla,mert 30 múlt,felesége és egy kislánya van :) Gondolj mindíg valaki másra ne találkozz sokat vele,gyakorolj önmegtartóztatást a puszival kapcsiban.Az agykontroll nekem segített !! Sok sikert!Pusz Bea
2008. ápr. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Neked is köci Bea !remélem beválik a tanácsod!
2008. ápr. 24. 20:08
 5/7 anonim válasza:

Kerdeses az is hogy hanyadik unokatesod?


Az en baratom 4dik unokatesom...Eloszor megtetszett mint pasi aztan tudtam meg h unokatestverem...probaltam elhessegtetnia gondolatot h tetszik nekem, de nem sikerult es vegul egyutt vagyunk es szeressuk egymast:)


Csaka annyit tudok mondani ha kozelebbi mint 3dik uncsitesod akkor probalj meg vele kevesebbet vagy egyaltalan nem talalkozni. Ha kb 4dik uncsitesod akkor ne erdekeljen h rokon:)

2008. máj. 1. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
akkor ne érdekeljen hogy rokon? :D éppen ott a határvonal, hogy te még "ártatlan" legyél :D:D (mondjuk én az 1. uncsimmal vagyok így :D:D:D)
2010. márc. 21. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ilyen gondom nekem is van már 3 éve (amióta kamaszodni kezdtem). Nagyon durva! Mikor van barátom, simán megy minden, de ha nincs barátom, egyszerűen őt akarom. Nem tehetek róla. Igyekszem kevés időt vele tölteni (főleg ha singli vagyok), de nagyon nehéz! Egyszer közeledne felém, tuti lefeküdnék vele...sajnos. Mondhatjátok, hogy fujj gusztustalan, meg hogy ribanc vagyok, de nem tehetek róla. Jó lenne vele lenni akár egyetlen éjszakára is...gáz..:S
2010. júl. 13. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!