Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Barátommal már régóta tervezzü...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátommal már régóta tervezzük h bevennénk egy lányt szexbe de én félek tőle. Milyen plusz egy lánnyal?

Figyelt kérdés
Voltam már lánnyal, nem attól a részétől félek hanem attól hogy a barátom jobban érezné magát a csajjal mint velem. Félek hogy hírtelen féltékeny lennék. Létszi csak az írjon akinek volt már ilyenbe része.
2008. ápr. 24. 20:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Bocsi hogy irok nekem nem volt ilyenbe reszem.De szerintem gusztustalan.Es mien rosz lenne akkor elhanyagolva erezned magad.Te tudod mit csinalsz en nem javaslom.
2008. ápr. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én is félnék a helyedben attól, h a másik csaj jobban megtetszik neki.

Am miért nem dobjátok fel mással a kapcsolatot?

2008. ápr. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi hogy írtatok, de engem olyan ember véleménye éredekelne akinek volt benne része, mert pont erre nem voltam kiváncsi hogy sztem gusztustalan bla-bla-bla... Arra vok kiváncsi hogy ha része volt benne, milyen volt, hogy érezte magát, nem volt-e kellemetlen stb...
2008. ápr. 24. 21:01
 4/8 anonim ***** válasza:
Na, akkor itt vagyok én. Mi az exemmel egyszer bevettük harmadiknak a legjobb barátnőmet. Nem volt negatív élmény, de pozitív sem. Egyszerűen nem volt nagy szám. Tudod, az ember abból indul ki, hogy ez olyan izgis lesz, mint egy pronófilmben, de könyörgöm, az meg van rendezve, viszont normális ember szex előtt nem beszéli meg a koreográfiát. Amúgy én nem voltam féltékeny, mert a legjobb barátnőmről van szó, aki most is a legjobb barátnőm, pedig ez az eset kb. 5 éve volt. Azt hozzá kell tennem, hogy mi ezt a hármas dolgot 3 év együttjárás után vállaltuk be. Ja, és nem ez miatt szakítottunk. Szóval nem volt semmi féltékenység, de ehhez az kell, hogy a barátodban is nagyon megbízz, meg abban a bizonyos harmadikban is. Ámbár mások meg azt tanácsolják, hogy a "vendégsztár" olyasvalaki legyen, akit nem ismertek, de én nem engednék az ágyamba olyat, akit nem ismerek elég jól, pláne, hogyha úgy gondolod, hogy a másik lánnyal ti is kicsit eljátszotok egymással. Ehhez szerintem nagyon jó barátság kell, mi pl. már 12 éves korunk óta barátnők voltunk. Ja, és az sem mindegy, hogy mennyi idősen csinál ilyet az ember, mert ez mi 20 illetve 22 évesen csináltuk, én korábban ilyenbe nem mentem volna bele. Később sem, most már megintcsak nem csinálnék ilyet, mert már nem vagyok olyan fiatal.
2008. ápr. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen.
2008. ápr. 25. 07:44
 6/8 anonim ***** válasza:
Nézd: ha fel akarod dobni a szexuális életedet - vagy éppen ellenkezőleg: valami probléma van köztetek - akkor ez nem igazán fog segíteni. Én nem ajánlom. Ahhoz, hogy ez jó legyen, tényleg nagyon stabilnak kell lenni neked is, a barátodnak is, meg a kapcsolatnak is. És a harmadiknak is.
2008. ápr. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez gusztustalan és undoríto!!! Te hagynád hogy a pasid más csajt dugjon?? Hát legyél már észnél, kihalt az az egy agysejted is ami wolt???hulye....
2008. ápr. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem rossz a kapcsolatunk, nem ezzel akarom feldobni... Lényegtelen. Azért az utolsó válaszra kicsit válaszolnék én is. Nem arra voltam kiváncsi h szerinted undorító-e. Te meg akkor prűd vagy. Már bocs. Ja és ezek szerint nem tudsz olvasni, mert hogy direkt kihangsúlyoztam hogy ilyen emberek válasza nem érdekel. Sztem a te agysejtjeid kezdenem kihalni.
2008. ápr. 27. 19:24




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!