Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nem vok megelégedve a méretemm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vok megelégedve a méretemmel és állandóan az van a fejemben, hogy akiket ismerek, vagy más férfiaknak is biztos nagyobb van, mint nekem. Ez minek számít? Melegségnek vagy betegségnek vagy talán csak irigységnek?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 24. 20:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Egyik sem. Csak nem tudod elfogadni, pedig akárki akármit mond, nem a méret számít. Ne hidd azt hogy másoknak nagyobb van, mert egyátalán nem biztos hogy így van! Nagyon fontos hogy elfogadd magad, hiszen neked is kell hogy jó legyen, ha azt akarod hogy másnak is tetsszen. Hidd el, hogy aki belédszeret, az nem centiméterrel együtt fekszik bew veled az ágyba, és nem fog elítélni mert nem 18 cm a férfiasságod! Fogadd el magad, mert úgy vagy jó ahogy vagy! :)
2008. ápr. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ha nem fogadod el magad,h várod h a bnöd elfogadjon? nem nagyképüségböl mondom,az én páromnak kicsi de én igy szeretem ahoyg van
2008. ápr. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

ti pasik teljesen el vagytok tévedve!!

rajtatok kívül senkit sem érdekel a farkatok mérete.

2008. ápr. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
önbizalom hiánynak.
2008. ápr. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hülyeség az a mondás hogy nem a méret a lényeg. Lányok, ti örülnétek ha a pasitoknak állva 8cm-es farka lenne??? Hát nem. Akkor meg??? Én azt mondom neked hogy amíg a bnőd nem panaszkodik rád, addig nem kicsi a farkad. Barátom is mondogattja hogy mert neki kicsi van. Amúgy nincs neki annyira kicsi. Mondtam neki hogy amíg én megvagyok vele teljes mértékig elégedve, addig nem kicsi. Ja és nem vagy meleg.
2008. ápr. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
az én pasimnak 17es a mérete és isteni a szex vele....
2008. ápr. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

SZÁMIT A MÉRET! Nem a lényeg, de szerintem elég fontos. Azért hangsúlyozom ki megint, mert sok lány, állandóan ezzel dobálózik, hogy nem érdekes. Nekem is volt már dolgom extrán kicsivel, és nem túl jó.

Az hogy kicsi, relativ. Az átlag elvileg 13 cm. (bár nem tudom, hogy jön ki)

Tényleg fontos, hogy elfogadd magad, mert ezen változtatni nem lehet.

Amikor én a kis farkú sráccal szakitottam, az nem elsősorben a méret miatt volt. Hanem egyébként is rossz volt az ágyban, semmi előjáték, meg önző dolgok, na mindegy...

Máshogy us lehet egy lányt kényeztetni

Nem kell azzal foglalkozni, hogy másnak mekkora, mert a méret MELLETT még nagyon sok dolog, meghatározza a jó szexet

2008. ápr. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Tényleg számít a méret, nagyon is! De ez nem azt jelenti, hogy minél hosszabb, annál jobb, sőt... Ugyanis, amiről mindenki megfeledkezi, pedig így van, hogy a női hüvely mérete is asszem 10 és 18 cm között mozog, és itt jön a lényeg...

Nekem a mostani párom kicsinek gondolja, szerintem pedig maga a tökély, és szuperül is használja:) Pont belémillik, mint egy puzzle:) Volt dolgom viszont tekintélyes mérettel megáldott sráccal is, és mikor jót akart nekem - azaz tövig betolta - csillagokat láttam a fájdalomtól, és napokig terpeszben jártam.

Szal. tanulság: meg kell találni a számodra kompatibilis párt...az sem jó, ha "nem érsz fel" neki, de az sem, ha fájdalmat okozol a méreteddel.

2008. ápr. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A női hüvely mérete nyugalomban 4 cm. Izgalomban persze kitágul rendesen, és alkalmazkodik a férfi méreteihez.

A férfi minimális méret (izgalomban - és amivel már boldogulni is lehet) - a 9 cm.

Ha ez megvan, akkor már - egy szerető párral - nagy gond nem lehet.

Egyébként tényleg a legtöbb lány utálja, ha a fiú "túlméretes". Teljesen érthető: nem egy lóval akarnak közösködni :-)

2008. ápr. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Miért?Mekkora neked?
2011. jan. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!