Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Azt mondták nincs mellékhatása...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondták nincs mellékhatása az önkielégítésnek, de itt a gyakorikerdeseken annyiszor olvastam hogyha maszturbál vki akkor a teste hozzászokik a saját módszerünkhöz és így lehet h majd a barátunk nem tud kielégíteni minket... lehetséges ez?

Figyelt kérdés

nem tudom... vagyis élvezem de annyira bepánikoltam, nem tudok elmenni ha a barátommal vagyok. Hogyha magamnak csinálom fél perc alatt elmegyek de ha ő... pedig ügyes (bár nem vagyunk sok ideje együtt) de nem tudok egyenlőre elmenni... ez miatt? ... hány ilyet olvastam hogy nincs mellékhatása, de akkor ez mégis csak az:(

most nem merek semmit se csinálni, annyira aggaszt ez, nem akarom színlelni az orgazmust, nem tartom jó dolognak, de egyszer csak felfigyel arra hogy nem megy...és amúgy is, nekem is rossz ez egy kicsit.


2008. ápr. 25. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hozzá kell szoknia a testednek, hogy most nem te csinálod. És neked meg nem szabad közben azon parázni, hogy "megint nem fog menni, pedig úgy akarom, hogy jó legyen...". Engedd el magad, próbálj csak arra koncentrálni, hogy milyen jó. Pláne még ha nem is vagytok túl rég együtt... Ne izgulj, biztos hamarosan el tudod magad engedni teljesen.
2008. ápr. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
erre most mit tudnek mondani...hááát igy jartal persze talan az ido majd segit...szerintem ha hoszabb ideig csinalja akkor megerzed jobban a "pasit" es ne csinalj semmit magadnak akkor nagyobb vagyad lesz csinalni a baratoddal
2008. ápr. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

No igen... ez a veszély fennáll. Az a gond, hogy te mindig érzed magad (mi a jó, mikor jó) - neki pedig meg kell tanulnia.

Tehát irányítsd: nyugodtan megfoghatod, vezetheted a kezét, és az sem baj, ha valamennyire látszik rajtad, mikor jó, és mikor kevésbé. Előbb-utóbb ő is meg fogja tanulni. Persze ne ess túlzásba.

Fontos az is, hogy ne izgulj. Engedd el magad, és ne várj előre semmit. Az, hogy mikor milyenre sikerül, változó.

De azt is teheted, hogy közben őt simogatod. Nem feltétlenül "úgy" - lehet a haját vagy ott, ahol eléred közben. Át is ölelheted... akkor a szorításodból is érezni fogja, hogy érzed magad.

2008. ápr. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Asszem te is azok közé tartozol, akinek az a problémája, hogy ugyanaz alatt a 2 perc alatt akar elélvezni és ha az nem megy akkor szorong, hogy baj van.

Megszoktad a gyorsétkezdét és türelmetlen vagy az étteremben, hogy mikor hozzák már a kaját, a helyett, hogy élveznéd, hogy kiszolgálnak. :)


Nem értek egyet a "hozzászokás" meg a "pasival nem megy majd" táborral.

Ha nem maszturbálsz nem fogod tudni, hogy neked hogyan jó és sokkal hosszab idő alatt tudod megtanítani a barátodnak, hiszen mindketten találgattok. Arról nem is beszélve, hogy a gyakorlottabb pasik akiknek nem te vagy az első szex az életében (se a második) nagyon hamar (akár az első alkalommal) ráéreznek, hogy hogyan szereted.

Gyakorolni, gyakorolni!!! hazudik aki azt mondja, hogy a szex magától tökéletes két szerető ember közt. Az a lányregények idealizmnusa. Eleinte meg kell érte "dolgozni" :)))


Ha magamnak csinálom, pár perc és megvan.

Ha a pasim csinálja nekem, 20-25 perc is van.

De az alatt... olyan élményekben van részem amit magamnak nem tudok csinálni és akkora orgazmus a vége, hogy rámszakad az ég.

Magamnak is jó amikor csinálom, de vele tök más és valami hihetetlenül jó.

Na, bele telt ez vagy fél évbe mire kialakult.:))

Szóval, türelem, lazíts, élvezd. A szex jó. Élvezni kell a történést és úgy felfogni, hogy az orgazmus a bónusz. :)


Hozzáteszem, hogy a pincérnek is meg kell mondani, hogy mit kérsz, különben nem tudja kitalálni. ;) Szóval: nyílt kommunikáció!

2008. ápr. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm:)kezdek megnyugodni:)
2008. ápr. 26. 15:12




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!