Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a férfiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a férfiak nagy része elítéli a mümellet, de ha lóg az se tetszik?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 27. 20:02
 1/9 anonim ***** válasza:
96%

Mert a férfiaknak soha semmi sem jó.

Azt akarják, hogy nagy legyen, fomrás és természetes.. a lányok nagyon kis részének van ilyen, de ők álomvilágban élnek. De legalább a mi mellünk nem határozza meg a szex minőségét. Nem úgy mint az ő kicsi vagy nem elég kemény farkuk.

2008. ápr. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ez tetszett, köszi...:)
2008. ápr. 27. 20:11
 3/9 anonim ***** válasza:

Pontosan!

A férfiakba igen jól bele van kódolva, milyen az egészséges, szülésre legjobb nő. A fiatal, megfelelően telt, nem megereszkedett...

Én azt mondanám, hogy inkább lógjon, minthogy mű legyen. Az borzalmas (mármint közelről. Messziről kieshet egy férfi szeme tőle). Vannak testhelyzetek, amikor jól mutat a "lógás" - de a műmell közelről sehogy se mutat!

2008. ápr. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ja igen ezért nem jók ezek a kapitális méretű tőgyek, már eleve megereszkednek, meg mi köze a műmelleknek a lógáshoz, azok ugyanúgy megereszkednek tehát az egész kérdésnek semmi értelme, inkább legyen szép kézbesimuló mint egy nagy zsírcsomó szegény csajon!
2008. ápr. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én srác létemre azt mondom: csak a természetes!

Épp ezért verte ki nálam a biztosítékot az 1. válaszadó.. Akkor kárörvendj, amikor a TE szexed minőségére is kihat a mi puha pöcsünk!

2008. ápr. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
mert a természetes szépségekre buknak!
2008. ápr. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kedves fiú, aki válaszoltál:oké, hogy a természetes, de mégis kiakadtok, ha lóg valakinek a melle.ez a szöveg:jó csaj, csak kicsit lóg a melle.Nem?nincs olyan nő akinek ne lógna egy idő után. annak nem lóg, akinek nagyon kicsi melle, és nincs mi lógjon.
2008. ápr. 28. 15:28
 8/9 anonim ***** válasza:
nem minden férfi.. az eset legtöbbsége nem. csak a fiatalok akinek semmi tapasztalata nincs.. ha szeret a párod elfogad ugy ahogy vagy nem az a fontos.. és nem sokan szeretik a csinált ciciket jobb az ha természetes és én szerelmes vagyok a barátnőmébe hiába kicsi de tetszik h formás és imádom és mindenkiében van valami szép ami megfoghat 1 fiút. és az 1. válaszadó elég.... sztem rosszul esne minden pasinak amit írt.
2008. ápr. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

a műmell egy becsapás

te szereted ha becsapnak?

gondolom nem

a lógós mellek meg nem néznek ki jól

pl ez nagyon csúnya >> [link]

2010. jan. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!