Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit kezdjek, ha nagy a barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek, ha nagy a barátom pénisze?

Figyelt kérdés

Hát tudom hülye kérdés de segítség kéne...

16 lesz a barátom,mindkettőnknek első volt,imádjuk egymást,2 éves kapcsolat.Minden vele történt először:csók,szex stb...

Csakhogy a maga 21cm-vel nagyon sokszor fáj az együttlét :( Van pár alkalom,amikor már csak eltűröm a dolgot,és alig várom,hogy vége legyen és elmenjen/legalább neki jó legyen/...egyszer sajnos még vérzés is volt belőle,valami megsérült bennem.Azóta megbeszéltük a dolgokat,hogy mindíg csak addig hatol be amíg nem kellemetlen,mert a kellemetlen érzésből jött a fájdalom.A legjobb a kutyapóz volt eddig meg az oldalfekvésbőli póz mert akkor nem érzem annyira,hogy nagy neki.Hüvelyi orgazmusom egyszer volt.

Ő is szomorú kissé,hogy ekkora neki,és így sosem jó nekem.

Pedig jó,csakhát néha fáj...nagyon finoman csinálja,mértékkel,folyton scak azt lesi,hogy nekem mi a jó.A magáét sosem nézi.Ezért nem szóltam neki eddig,ha fájt,hogy legalább élvezze egy kicsit.Elismerem,hogy nagy baromság volt,mert volt olyan alkalom,hogy kiengedtem a hajam,csakhogy ne lássa,hogy potyog a könnyem.Tudom hülye vagyok,de neki otthon nagyon nehéz élete van,az anyja kihasználja(2 testvére van,bűn neveletlen mind kettő,aza nyja idegbeteg,a nevelőapja is elment otthonról,mert nem bírta az anyja viselkedését.Azóta ő neveli a két gyereket,az anyja meg dolgoztatja is,sőt ha négyest hoz az iskolából azért meg is veri/am ő egy kitűnő,szín ötös tanuló/csak én vagyok neki az egyetlen öröme.Még az édesapja is elment az anyja hülyesége miatt...)Szóval ha oda jutunk,hogy van esélyünk a szeretkezésre,ami sajnos nem olyan gyakori,még akkor is azt nézi hogy nekem mi a jó.annyira szert és én is őt,de szeretném ha olyan pózban lehetnénk,amiben ő is nagyon élvezi,és nem is fáj annyira.

ebben kérnék segítséget tőletek...előre is köszy!!


2008. ápr. 27. 20:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Van néhány helyzet, amikor nem tud olyan mélyen behatolni. Nézd meg, vannak leírások az Interneten.

Hallottam már olyanról is, aki törölközőt tekert rá :-)

Miért nem próbálod meg a lovagló pozíciót? Akkor te vagy felül... és úgy írányítod, ahogy tetszik. Ne hagyd, hogy fájjon - hosszabb távon ez megbosszulja magát.


Ja: más módszert próbáltál már? A száddal, pl? Hidd el, eszméletlenül jó érzés neki! És ott mindegy, hogy mekkora, mert a vége érzékeny... ha valamiért kárpótolni akarod, ez a legjobb módszer!

2008. ápr. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Abban a pózban fájt,de kitaláltuk,hogy ha ő egy picit feljebb dől,szinte majdhogy nem ül,akkor nagyon jó,akkor mentem el hüvelyen belül.Persze midnent próbáltunk már,csak az anális szexet nem,mert nem tartjuk "jónak",még belegondolni is rossz,persze bizti vana kinek jó,azt sem ítélem el,hisz egyszer élünk.. :) Köszy a választ!
2008. ápr. 27. 21:01
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem tok aranyos vagy. ^^ Nem sok lany csinalna ezt a baratjaert. Figyelj, ugyis lehet szeretkezni, hogy nem teljesen hatol beled. Szerinted az neki jo, hogy nem elvezed? Kielegiteni kezzel es szajjal is kitudnad. Az meg, hogy a csaladjaban gondok vannak, az szerintem nem ide tartozik. Azert szeretkeztek, hogy mind a kettotoknek jo legyen. A gondjait kozos programokkal, rengeteg egyuttlettel, beszelgetessel, torodessel is eltudod feledtettni egy ideig.

2008. ápr. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Hát igen,de sajnos már sokszor volt depressziós,és nagyon nehéz kirázni belőle.. :( igen,írtam hogy nem hatol be annyira éppen scak addig,hogy ne legyen kellemetlen mert abból később fájdalom lett.Éppen azért takargattam,hogy fáj,hogy ne vegye észre.Jah enm írtam le basszus az okát.Ha észre veszi rajtam hogy fáj vagy bármit,akkor azonnal lelankad neki,és nehezen tudjuk visszaállítani,bár mostanába megyeget.Nagyon nagy a teljesítési vágya!Mindíg csak az van benne,hogy úristen csak neki jó legyen...de azért köszy a választ!
2008. ápr. 27. 21:05
 5/15 A kérdező kommentje:
Nah csak nem írtam le az előbb :DHa lelankad és nem emgy,akkor borzasztóan ideges lesz,hogy nem megy neki,és olyanokat mond,hogy levágja mert nem jó semmire,meg hasonlók...errre meg ráuntam és elhatároztam hogy én csinálok valamit.Elkezdtem neki mondani,hogyha mégegyszer ilyeneket mond akkor nem szeretkezek vele többet.Egyből megemberelte magát,és elkezdtünk dolgozni a gondon.Mondom neki iylen esetekben,hogy lazítson,kapcsoljon ki mindent...érdekes módon rögtön megy...szóval végülis már az idegességtől nem áll fel neki végül...
2008. ápr. 27. 21:08
 6/15 anonim ***** válasza:
70%
Szóval ha kreatív akarnék lenni akkor tekernék a pöcsömre a 13.cm-nél egy piros szigszalagot mint a fúróhegyeken hogy eddig és ne tovább, és azt figyelem akció közbe! HAHA na eddig a poén része, azt a lovaglót tényleg gyakorolni kéne de úgy hogy te guggolsz fölötte az nem annyira fárasztó és pontosabban tudod irányítani a dolgokat! Azért irigylem a pasidat hogy ilyen rendes barátnője van, meg én a helyében 2 év múlva jelentkeznék a Kovinál, még szép karrier várhat rá ha levetkőzi a gátlásait! (na jó ez is csak ugratás volt)
2008. ápr. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
95%
és ha te fekszel a hátadon és ő van felül?próbáltad?mert úgy nem tud teljesen beléd hatolni.meg idővel te is tágulsz majd és nagyobb lesz a befogadóképességed.de oldalról is jól.vagy feküdj a hasadra és úgy menjen felülre.mert úgy még nehezebben fér hozzád.ott a feneked ami távolabb tartja őt.egyébként minden tiszteletem neked hogy ilyen megértő és együttérző vagy.ritka!!!
2008. ápr. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Ja! Ez az!

Feküdj csak hasra, csukd össze a lábad teljesen, de ne erősen. Feküdjön szépen a hátadra - így elég messze van ahhoz, hogy ne tudjon túl mélyen behatolni. Az irány is elég jól adódik :-) - de azért figyelmeztesd, ha nagyon eltévedne.

2008. ápr. 28. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,sokat segítettetek!!! :) :$ Aranyosak vagytok!!!
2008. ápr. 28. 18:11
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
biztos forditva fogtad a mérőszalagot és csak 12 cm.
2008. ápr. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!