Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az baj, ha nem esett jól...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj, ha nem esett jól orálisan kielégíteni a barátnőmet?

Figyelt kérdés
Másodszor került erre sor és az elsőt imádtam. Őt is nagyon szeretem és szeretem látni, hallani, érezni, hogy jó neki. Most valahogy mégse volt jó őt kielégíteni. Mitől lehetett ez?
2008. ápr. 27. 21:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy még kezdő vagy ebben? de a hangulattól is függ...
2008. ápr. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kezdőnek kezdő vagyok. Ez tény. De előző alkalommal még alig akartam abbahagyni és ezt is úgy vártam...
2008. ápr. 27. 21:54
 3/7 anonim ***** válasza:
Hey! Lazííts...gondolj arra hogy mennyire jó a bnődnek, és hogy mennyire jól csinálhatod ha hangokat ad ki. Kezdő vagy, nah de könyörgöm mindenki így kezdi, ezért ne stresszelj lesz amikor te is élvezed és neked is jó lesz, lesz amikor nem. Ez ilyen...de elsősorban ne magadra gondolj hanem a bnődre! Hidd el egyre jobb lesz, és "beletanulsz". SokSikert ;)
2008. ápr. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én vagyok az első hozzászóló. Akkor valószínűleg nem volt olyan a hangulatod, mint az előzőnél. Vagy esetleg valamilyen külső tényező zavart be. pl: anyudék vagy bnőd szülei otthon voltak, vagy nem volt sötét?:P:D Amúgy nem tudom tényleg :) Van amikor nagyon akarod csinálni van amikor úgy kell rávenni a dologra. Hangulattól függ. Lesz még egy pár ilyen alkalom amikor nem lesz olyan jó. De sok sikert a legközelebbihez :)
2008. ápr. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az érzés változhat, alkalomtól, hangulattól, sok mástól függően. Ne fogalkozz vele: csinálj mást, ha éppen nem kívánod. Neki is mindig más erősségű az orgazmusa.
2008. ápr. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi, megnyugodtam:)
2008. ápr. 27. 22:07
 7/7 anonim ***** válasza:
nem baj, nekem sincs mindig kedvem szopni
2008. ápr. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!