Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nemrég elkezdtünk pettingelni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemrég elkezdtünk pettingelni a barátommal és eddig csak ő tevékenykedett én csak simogattam alsónadrágon keresztül. Hogy mondjam meg neki, h már ideje lenne nekem is csinálom valamit és hogy térjek rá arra, h kiakarom venni a kukit az alsógatyából?

Figyelt kérdés
:DD Igazából picikét még félek ettől. de nem tom miért hisz tudom, h nem harap xD
2008. ápr. 27. 22:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
szia.tök aranyos vagy!bizony nem harap.szerintem ne szólj semmit csak egyszerűen vedd ki.biztos ő is várja már,csak nem meri mondani.de ha így nem akarod,nyugodtan kérdezz rá hogy szeretné-e?de a legjobb ha spontán jön.csak még annyi hogy vigyázzatok a higiéniára.és ha szexíg menne a dolog legyen óvszer a közelbe.mert a pettingtől már csak egy út oda.anno nálam mindig volt egy óvszer,sose lehet tudni ALPON.AZTÁN 2ÉVÍG HURCOLÁSZTAM.ÉS MIKOR KELLETT,NEM VOLT GOND,MERT OTT VOLT KÉZNÉL.
2008. ápr. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Első nekifutásra nem kell még semmit kiráncigálni :-)

Csak nyisd ki, nyúlj bele, és óvatosan fogd meg. Szabadítsd ki, ha rosszul helyezkedne - aztán képzeld el, hogyan mozogna benned, és valami hasonlót próbálj előadni. Finoman, érzéssel. Úgyis segít majd, ha máshogy szeretné.


De azt is megteheted, hogy levesz minden nadrágot - de te betakarod egy takaróval. Majd később kíváncsiskodhatsz... egyelőre csak keresgélj alatta - az se baj, ha nem egyenesen oda mész, hanem kicsit simogatod arrafelé - aztán, ha találtál valamit, akkor úgy, mint fenn...

2008. ápr. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Húzd le a sliccét és vedd ki!!! Tuti, ő is akarja, csak nem szeretne szólni, nehogy megsértődj, vagy rosszul essen.
2008. ápr. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
értem... köszi :D jöhetnek még az ötletek =)
2008. ápr. 28. 17:17
 5/8 anonim ***** válasza:

A legfontosabb, hogy amíg fenntartásod van, ne tedd, nehogy megbánd később.

Amúgy ehhez nem kell engedély, szépen lassan nyúlj be a nacijába, és először csak úgy simogasd, tetszeni fog neki, hidd el:-)

És meg is mondhatod neki, hogy te is szivesen kényeztetnéd őt, hogy neki is olyan jó legyen, mint neked-)

2008. ápr. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ugyanígy voltam a barátommal én is.:)Aztán egyszer nem is igazán rávettem magam, hanem csak jött....Kezd úgy hogy belenyúlsz a nadrágjába, de hátulról, egyszerűen megfogod a popsiját... És utána már könnyebb lesz...vagyis nekem segített...próbáld meg...rem. segítettem.

2008. ápr. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi :))
2008. ápr. 28. 18:48
 8/8 anonim ***** válasza:

én ugy csináltam, hogy először kicsatoltam az övét, meg kigomboltam a nadrágját.. ebböl rájöhet, h vmit "azzal" szeretnék kezdenii. ha nem akarja, akkor még itt leállithat.

aztán benyultam elöször csak a nadrágjába, és alsogatyán keresztül simogattam, aztán benyultam az alsogatyájába, de elöször csak az egyik combját simogattam, aztán meg szépen lassan közelítettem a golyóihoz, és így eljutottam "odáig" .

nekem teljesen véletlen alakult, hogy így legyen, de megjegyezte, h nagyon jo volt, h így " rávezettem" a dologra.. :D

2010. jan. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!